cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S10 Plus Güncelleme İncelemesi

(Topic created on: 06-02-2021 12:23 PM)
708 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Arkadaşlar  güncellemeyi yükledim ve ilk izlenimlerim ve  yenilikler bu şekildedir;

Pro Modu - Ultra Geniş Ultra geniş lens artık Pro ve Pro Video kamera modlarında mevcuttur. (Yüklediğimiz sadece pro modda çıkıyor kamera verisini siliniz düzeliyor
 image 
 image 
 Otomatik Gece Modu Fotoğraf, Portre ve Hyperlapse kamera modları artık düşük ışık koşullarını otomatik olarak algılar ve optimum kalite için Gece modunu açar. (Ama şuan Potre modu için bunu çalıştıramadım muhtemelen bug var yada sonraki güncellemede aktif edecekler yenilikler arasında potre gösterildi  )
 image 
 *Quick share artık buradan açıp kapatabilirsiniz 
 image 
 *One uı ana ekran sürümü artı
 image 
 *Bazı 3’üncü taraf uygulamaları üzerinden Görüntülü arama sırasında arka plan efektleri işlevini destekler  

*Dosya Paylaşıma ekranında ufak bir değişiklik var 

image

*Yeni potre efektleri eklendi
Portre : Açık mono / Koyu mono, Fon efekti eklendi
Screenshot_20210602-133146_Portrait.jpg

Batarya için önümüzdeki günlerde göreceğiz sonucunu 

18 Comments
Galaxy S
Mart ayı sürümüne göre performans, akıcılık vs. olarak bir iyileşme farkettiniz mi?
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Bende akıcıydı daha önce hiç takılmadı ve halen aynı akıcılık konusunda hiçbir sıkıntısı yok cihaz gayet akıcı çalışıyor
Galaxy S
Benim de akıcılık konusunda bir sıkıntım yok yeni güncellemeyi merak ettim sadece 🙂 s10e'lere de gelsin yüklerim o halde. Teşekkürler
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
En yakın zmanada sizlerde güncelleme gelmesi dileğiyle kardeşim 😊
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Bu güncellemenin en çok beğendiğin yani ne knk
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Pro ve pro videoda geniş açı kamerasını kulananmak
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Sonunda geldi güncelleme:)
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Dosya ekranında en çok dikkatimi çeken nokta konum verilerini kaldır oldu
Erman17
Active Level 4
Galaxy S
Ben de yükledim ve şimdilik bir sıkıntı yok. Kamera verilerini silmeden bende çıktı iki modda da gelen yenilikler :) bundan sonra aylık güncellemeler gecikmeden gelir inşallah.