cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S serisine gelmesini istediğiniz özellikler

(Topic created on: 05-30-2024 11:29 PM)
220 Views
MeHmEt99
Expert Level 5
Options
Galaxy S
1. Daha işlevli bildirim paneli örneğin: dinamik ada 

2. Arama ekranı yenilikler bekliyoruz 

3. 360 ses ozelgi buds 2 de kullanılmıyor ama watch 4 calssic ise 360 kullanabiliyorum 

4. Sizler neyin gelmesini istiyorsunuz 

5. Mobil veri İnternet hızı ve git gel daha hızlı ve daha kararlı olmasını bekliyoruz. 
8 Comments
Galaxy S
Kızılötesi kamera gelebilir mesela. Güzel konulara değinmişsin, eline sağlık.
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Kesinlikle daha büyük lens ve yapay zekada desteği ile klavye tahmin daha kararlı kelime ve bu kelime duzenleme yapabilir
kemalozay
Active Level 5
Galaxy S
Pil sağlığını şarj döngüsünü göstersin yeter 2.el değeri artar bunlar atla deve değil bak malum markaya yıllardır yapıyorlar bu işi
Siyah
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba MeHmEt99,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz. Bu konudaki önerilerinizi de ilgili birimlerimiz ile paylaşıyoruz.

Teşekkürler.
MOD

MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
One 7.0 bildirim paneli daha kullanışlı olmasını istiyoruz bir anda bildirim geliyor o anda başka bir isimiz oluyor yanlışlıkla tıklıyoruz ve başka bir uygulamaya gelmiyoruz kulanislilik berbat
Parmak izi animasyon keza artık yeni özellikler gelmesini bekliyoruz

2 el tarafına ise cihaz donanımsal tüm parçaların durumunu görebilecegimiz bir yazılım bekliyoruz
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Bir şeylerle uğraşıyor ken bir anda çıkmak yerine bölgesel olabilir daha iyi animasyon gibi gibi
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Ss
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Daha farklı şekilde de olabilir Ama şu anki olanını ben hiç beğenmiyorum hiç işlevli değil
0 Likes