cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S serisi pil sorunları

(Topic created on: 12-25-2022 01:06 AM)
58 Views
omeralas
Active Level 4
Options
Galaxy S

Samsung eskiden Apple ile ilgili batarya konusunda çok üstündü ama s20 de illallah ettim. Sabahtan belli Bluetooth İnternet ve konum açık ekran süresi aldığım ekran süresi neredeyse daha yarısı duruyor pilin s22+ da böyle bir performans alabileceğimi hayal bile etmiyorum kaldı ki 13 deki neredeyse hiçbir özelliğin altta kalacağına inanmiyorum s20 de güç tassarufunda 4.5 saat aldığımda şükür ediyordum

image

7 Comments
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
S22 Aralık güncellemesi ile pil sorunu kısmen çözüldü One 5.1 ile bu sorun tamamen çözülecektir

S22+ kullandınız mı?
omeralas
Active Level 4
Galaxy S
Yani members da 5 dk topluluğa bakınca özellikle s serisinde herkes pilden dert yanıyor istediği kadar güçlü telefon olsun pil dayanmıyorsa bir anlamı olmuyor çok büyük hevesle s serisi aldım ama daha ilk günden çok moralimi bozmuştu iphonu da merak ettiğim için aldım s serisi ilk günden ne kadar hevesimi kırdıysa o kadar kendine hayran bıraktı şaşkınım
Galaxy S
Malesef s serisi pil sorunu var dediğimde linç yedim!
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Peki neyi ispat etmeye çalışıyorsun napalım kardeşim senin iphonedaki aldığın ekran süresini ? 60 Hz kullandığın ekran teknolojisi ile daha hiç kullanmadığın S22 Plus'u gömmen neden ? Ya da muadili Iphone 11 olan S20 ile Iphone 13 ü neden karşılaştırıyorsun?
omeralas
Active Level 4
Galaxy S
Iphone 11 kullanan arkadaşım de 7.30 saat altı ekran süresi kullanmıyor s20 yi 2 sene kullandım pil yüzünden hiç 120hz kullanamadım bu arada
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Peki hayırlı olsun.
qreens20plus
Active Level 4
Galaxy S
s20 plus kullaniyorum iki yildir 60 hz ful 4.5 g oyun yok sosyal medya
rezillik su guncellemeden sonra beter olduSmartSelect_20221225_010125_Device care_1000010340_1671919285.jpg