cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S serisi Android 13 Hakkında

(Topic created on: 11-30-2022 08:49 PM)
82 Views
mralbino
Active Level 5
Options
Galaxy S

Arkadaşlar S serisi telefonlara gelmeyip A ve M serilerine gelen android 13 ile ilgili birçok şikayet gördüm. S serisi premium olmasına rağmen neden ona en son geliyor gibisinden fakat A ve M serilerine önden verip sorun var mı yok mu kullanıcı testi yapıyorlar. Sonuçta en iyi testi kullanıcı yapar, test ettikten sonra da premium seri olan S serisine sorunsuz bir sürüm sunacaklar diye düşünüyorum.

12 Comments
Mithrandir
Active Level 6
Galaxy S
yarin 1 aralik son tarih normalde artik s21 serisine gelmesi gerekiyor
Vecihi1903
Active Level 7
Galaxy S
Gelecek sabır
0 Likes
Semihs21
Active Level 5
Galaxy S
Şunun şurasında ne kaldı ben gece 12yi bekliyorum büyük ihtimal gelirse paylaşırım
0 Likes
bıkbık
Active Level 6
Galaxy S
Aynen adamlar betayı boş yere yapmıyorlar
0 Likes
mralbino
Active Level 5
Galaxy S
Hocam alfa ve beta testleri her zaman yeterli olmaz. Çünkü bir yazılımın kusursuz olduğunu asla ispatlayamazsınız. O yüzden gerçek kullanıma açtıktan sonra da birçok hata ile karşılaşılıyor.
0 Likes
Furkan_S215G
Active Level 5
Galaxy S
S22 nin satmaması işlemci olarak dağlar kadar **bleep** olmaması ekranın küçüklüğü ve özellikle bataryadan kaynaklanıyor yani bu güncelleme gec geliyor algısı yaratınca kimse gidip te s22 alayım demez ayrıca güncellemeler insanların çoğunlukla günlük yaşamını etkilemiyor çoğu telefonu yavaşlatıyor gözüyle bakıyor
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Samsung S22 satış rakamları kötü değil ki bence sebep bu değil
dgkns215g
Active Level 5
Galaxy S
E hocam ozaman s22 ye neden verdi??
0 Likes
mralbino
Active Level 5
Galaxy S
Son modeli olduğu için satarken eski versiyon kötü izlenim verir. Satış stratejisi olarak gördüm.