cancel
Showing results for
Search instead for
Did you mean:

Original topic:

S 23 fe batarya 癟abuk bitiyor

(Topic created on: 04-23-2024 12:29 PM)
135 Views
Enderun111
Active Level 1
Options
Galaxy S
Alal覺 bir ay oldu, Bataryas覺 癟ok 癟abuk bitiyor, a癟覺k havada 3 saat i癟inde %40 arj yedi, devaml覺 kullanmad覺覺m halde, bir g羹n羹 癟覺karam覺yor, bir de %5 arj覺 varken kapal覺 mekanda sadece mesajlara bakarken 3 dakika sonra telefon kapand覺, sonu癟 olarak batarya performans覺ndan hi癟 memnun deilim, ya yaz覺l覺msal bir s覺k覺nt覺 var yada batarya telefonun 繹zellikleri kar覺layacak seviyede deil. Kameras覺 da 繹yle vay be dedirtecek 癟ekimler yapm覺yor, ben ald覺覺ma piman oldum.
9 Comments
Enderun111
Active Level 1
Galaxy S
Pil performans覺 b繹yle.1713861951309.jpg
Galaxy S
Son arjdan bu yana se癟eneini a癟覺n b覺 oradan bakin
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
S serileri 癟ounlukla batarya odakl覺 deillerdir maalesef. Performans 繹n planda olduu i癟in pil 繹mr羹 az
Enderun111
Active Level 1
Galaxy S
S23 b繹yle deilmi hocam, kullanan 2 arkada覺mla konutum pilden memnunlar.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
O zaman sevindim 弘
0 Likes
Galaxy S
Bence cokta k繹t羹 k繹t羹 deil 6-7 saat s羹re alabilirsin oda gayet ii.. 繹yle 10 saat 11 saat s羹reler beklemeyin..bende biraz once paylat覺m 3 saatte y羹zde 30 yedi..s21fe bendeki 1713862252457.jpg
0 Likes
Galaxy S
1 ay daha ge癟ince d羹zelir g羹癟 tasarrufu modunda kullam d羹羹k seviyeli moda al iin g繹r羹r
0 Likes
Enderun111
Active Level 1
Galaxy S
Aynen dediin gibi kullanmaya balad覺m hatta adaptif parlakl覺覺 da kapatt覺m, yoksa s覺k覺nt覺.
Enderun111
Active Level 1
Galaxy S
襤nallah daha iyi hale gelir, yoksa verdiim 20 k羹s羹r bin lira 癟繹p olacak, bunun yerine 10 binlik bir telefon alsayd覺m diye d羹羹n羹r oldum.