cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S 20 fe sarj

(Topic created on: 04-23-2021 12:58 AM)
247 Views
demetoscar
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Slm  arkadaşlar 1 hafta oldu alalli s 20 fe çok çabuk şarkı bitiyor ve ısınıyor yardım lütfen nqpmaliyim  Samsung degistirirmi  acaba başka model alsam

16 Comments
demetoscar
Beginner Level 2
Galaxy S
Değişim yapabilirmiyiz bilgisi olan yazsın lütfen
MUSTAFASEZER
Active Level 8
Galaxy S
cihaz yeni olduğu için pil zamanla kendine gelecektir içiniz rahat olsun
0 Likes
mstfcnky
Active Level 5
Galaxy S
Dostum aldigimda 1 gun cok rahat ama com rahat gidiyordu dolu dolu kullanmama ragmen simdi aksami görmüyor twlwfon ne kullandikca acilacak motor mu bu???
0 Likes
MUSTAFASEZER
Active Level 8
Galaxy S
anladım inşallah düzelir 990 işlemci samsungun en iyi işlemcisi olmasına rağmen neden bu kadar güç tüketiyor anlamış değilim ama artık samsung da 990 pili vazla yediğini anlamış olacak ki snapdragonlu 4.5g destekli uygun fiyatlı yenilenmiş bir s20 fe satışa sunulacak hayırlı ramazanlar sağlıklı günler dilerim
0 Likes
mstfcnky
Active Level 5
Galaxy S
Pil.ve isinma problemi aldigimdan beri duzelmedi yazilim guncellemelerini takip.eder oldum iyilesir diye ama hic alakasi yok pil berbat isinma daha berbat durumda
0 Likes
MUSTAFASEZER
Active Level 8
Galaxy S
Allah yardımcınız olsun isterseniz teknik servise başvurabilir ilgilenilmediği taktirde tüketici hakem heyeti sayesinde para iadesi Veya cihaz değişimi talep edebilirsiniz saygılar
0 Likes
Estetik_M
Active Level 1
Galaxy S
M51 tavsiye ederim
0 Likes
babakartal
Active Level 3
Galaxy S
Değişim konusunu bilen arkadaşlar cevaplayabilir. Bahsettiğiniz sorunlar yeni modellerde olan sorunlarıdır yazılım güncellemeleri ile düzeltilebilir. Ayrıca konum ve blutoth gibi fazla pil harcayan uygulamaları kullanmadığınız zamanlarda kapatabilirsiniz.
Güzel telefonunuz var, güle güle kullanın.
0 Likes
JamesSwing
Active Level 7
Galaxy S
Merhabalar Aşağıdaki linkten destek olarak sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/
0 Likes