cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Sıcaklık s 20 plus

(Topic created on: 09-02-2021 03:29 PM)
43 Views
Karaprens61
Active Level 10
Options
Galaxy S

image

image
Biri dün akşam biri bugün aşırı ısınmasından dolayı servise gönderdigim telefonu hic bi sorun bulamadan bana gönderen samsung teknik servisi....

Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Kanka bende S21 de var bunun exynos 2100 oldugu için daha nadir ısınıyor yani en azından benim cihazım öyle yada ben dikkatli kullanıyorum.

İnternette baktığında S21 de ısındığını söyleyenler var ama geçen günlerde bir güncelleme aldı ve daha stabil oldu sanki ısınma konusunda.

Ama sana telefon alma tavsiyesi değil sakın öyle anlama. Sonra alırsın ısınma olur ben yoneltmis olurum istemiyorum öyle bir şey olmasını sadece olanı belirttim.
0 Likes
Karaprens61
Active Level 10
Galaxy S
Ben almayi düşünmüyorum hep ayni sorunlar her modelde gerek yok böyle iyi 12. Bin yada 10 bin veremeem daha telefona aldığın paraya değmiyor bidaha alirsam iphone alacam
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bende senin fikrindeyim zaten
ss06
Active Level 4
Galaxy S
Forumda Bi paylaşım vardı s20 plusin batarya verimliliği ile ilgili daha yeni paylaşıldı bir kaç gün önce o ayarlara Bi bakın isterseniz sıcaklık için bisey diyemem ama gerçekten batarya konusunda ise yarıyor denemenizi tavsiye ederim belkide sıcaklık içinde etkisi olur.
0 Likes
Karaprens61
Active Level 10
Galaxy S
Forumda nerde link?
0 Likes
ss06
Active Level 4
Galaxy S
0 Likes
Karaprens61
Active Level 10
Galaxy S
Bunu aksama izliywcem
0 Likes
verdaisilll
Active Level 8
Galaxy S
🌺 • Merhaba • 🌺

{ 🌺}~Isınma Sorunları Nasıl Geçer? ~{ 🌺}

🌺 • Saatlerce oyun oynarsanız telefonun ısınması normaldir. Oyunu kapatmanızı ve cihazı dinlendiriniz.
🌺 • Batarya ömrünü tamamlamışsa, eğer batarya şişse ya da batarya şişmeye yakınsa. Böyle ısınmalar yaşanabilir bunun için servise gidip batarya değişiminde bulunlanızı öneririm.
🌺 • Anakarttan dolayı böyle sorunlar yaşanabilir anakartı tamir ettirmenizi öneririm ciddi bir işlemdir.
🌺 • Yazılım güncellemeden dolayı böyle sorunların ortaya çıkması normaldir, eğer sorun bir türlü düzelmiyorsa cihazı sıfırlamanızı öneririm. Hala sorunlar devam ediyorsa eski yazılıma geri dönün.

🌺~Eğer bu yanıtlarımdan biri çözüm olduysa yorumumu çözüm olarak kabul ederseniz çok sevinirim 😊

🌺 • İYİ GÜNLER! • 🌺
hamza550000
Active Level 4
Galaxy S
A71 pubg de 47 oluyor
0 Likes
cybercider
Active Level 7
Galaxy S
Hocam exynos özellikle de 990 snapdragona görw neredeyse aynı işlem hızında 2 kat enerji harcıyor bu da ısınmaya ve ısınmada aşırı batarya tüketimine sebep oluyor. Ve doğal olarak hem batarya hem işlemci ısınıyor. İşte amoled vs arayüz süper ama işlemcin iyi değilse böyle rezil oluyor cihaz. Üstelik exynosu geliştirmek snapdragona para ödemekten çok daha maliyetliyken. Zaten korede bile artık exynos kullanılmadığına göre samsung exynos u bitirmiş kafada. Artık bize belki güncelleme ile işlemci hızıno düşirmektem başka bir faydaları olmaz.
0 Likes