cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Süper hızlı şarj sorunu s20fe 256gb snapdragon

(Topic created on: 04-01-2023 12:44 PM)
115 Views
turbolaz
Active Level 3
Options
Galaxy S

Merhabalar, dün 25w süper hızlı şarj cihazı aldım. Kendi telefonumda denedim. S20fe 256gb snapdragon. Çalışmadı ayarları kontrol ettim yok gene çalışmadı.

Akşamına arkadaşımın telefonunda denemek için oraya gittim. Onun telefonu s20fe 128gb samsung işlemcili. Takar takmaz süper hızlı şarj yazdı ekranda yüzde 85 de takmıştım sonra deneme amaçlı yüzde 90 da tekrar taktım super hızlı şarj yazmadı o kısmı net hatırlamıyorum 

Aramızdaki tek **bleep** bende one ui 5.1 
Arkadaşımın one ui 5.0 
Bu durum one ui sürümü ile ilgili olabilir mi?
Bir de süper hızlı şarjın devreye girmesi için telefonun şarj yüzdesini belli bi seviyenin altında olması gerekir mi?

9 Comments
ygtknca
Active Level 8
Galaxy S
%90 dan itibaren hızlı şarj kesilir dostum
ygtknca
Active Level 8
Galaxy S
Genelde %0-%85 arası hızlı şarjdır
ygtknca
Active Level 8
Galaxy S
Bi cihazı %5-%20 seviyelerine düşür bakalım o zaman dene yazılım ile de olabilir vs vs bir çok etken olabilir
turbolaz
Active Level 3
Galaxy S
Bunu deneyeceğim bir de büyük güncellemelerden sonra telefonu kapatıp açın diye bi öneri okudum. Şimdi denedim açılırken one ui uygulamalar optimize ediliyor falan filan biseyler yazdı. Umarım faydası olur
ibrahim2321
Active Level 4
Galaxy S
Bende S20FE 128 GB var. One ui 5.1 de yüklü. Yani hiç süper hizli şarj almadığımı hatırlamıyorum. Bende de 45 watt lik var.Ama telefon 25 watt olduğu icin 25 watt a kadar destekliyor.Yazilimsal bir sorun degil bence.Adaptor sikintili olabilir.Garantiye gondersen sifirlayip gonderecekler.Sen sifirla cihazini adaptorun orjinal olduguna eminsen veya adaptoru degistir
turbolaz
Active Level 3
Galaxy S
Cihaz sıkıntılı olsa arkadaşın telefonunda çalışmaması gerekirdi. Bi on beş yirmi dakika sonra deneme yapacağım o zaman yazarım
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Hızlı şarj özelliğini kapatıp baştan aç sonra şarj etmeyi dene Bak bakalım düzelecek mi. Ayarlar cihaz bakımı pil diğer pil ayarları hızlı şarj seçeneğini kapat baştan aç.
turbolaz
Active Level 3
Galaxy S
Maalesef! Söylenilen her şeyi denedim ama olmadı süper hızlı şarj ekranda yazmıyor. Yalnız normal şarjdan farklı bi ses çıkıyor. Bir de yüzde 14 de taktım tam dolmasına 38 dk yazdı. Kesinlikle normal şarjdan hızlı

Pazartesi arkadaşımın a72 modelinde deneyeceğim cihazı
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba turbolaz,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes