cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Reklam sorunu

(Topic created on: 03-16-2022 10:29 PM)
589 Views
CKA65
Active Level 6
Options
Galaxy S

Cihazım s20fe..Android 12 den sonra bazı uygulamalarda çıkan reklamlar kapanmıyor. Her reklamda değil ara ara oluyor. Sanki çıkan reklama zoom yapmışım gibi büyük oluyor ve reklamı kapat tuşu ekranın dışına taşıyor. Doğal olarak reklamı kapatamıyorum.Mecburen uygulamayı kapatıp açmak zorunda kalıyorum. İşlemlerim de bu yüzden iptal oluyor. Bu sorunu aynı uygulama değil farklı farklı uygulamalarda yaşıyorum. Uygulamaları kaldırıp tekrar yükledim cihaz ayarlarını sıfırladım uygulama geliştiricileriyle iletişim kurdum onlarla ilgili de sıkıntı değilmiş. Ne yapacağımı şaşırdım. Hangi uygulamada hangi reklamda bu sıkıntı çıkıyor belli değil. Fikriniz varsa çözüm için çok sevinirim. Çok sinir bozmaya başladı..

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba CKA65,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
15 Comments
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy S
Telefonunuzda kötü amaçlı reklam yazılımı olabilir
CKA65
Active Level 6
Galaxy S
Sıfırlandı virüs taraması yapıldı. Sıkıntı yok
0 Likes
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy S
Virüs taramasını mümkünse kaspersky ile yap çünkü onda özel olarak reklam yazılımı algılaması varScreenshot_20220316-224907_Kaspersky.jpg
0 Likes
CKA65
Active Level 6
Galaxy S
Deneyeyim ama virüs olduğunu sanmıyorum. **bleep** reklama zoom yapmışsın gibi oluyor. Yazılımsal bir sorun gibi geliyor.
0 Likes
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy S
Bi dene bence yinede
0 Likes
CKA65
Active Level 6
Galaxy S
Bir sorun bulmadı taradım. Bakalım belki düzelir.
0 Likes
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy S
Tam tarama yaptın değilmi1647460509681.jpg
0 Likes
CKA65
Active Level 6
Galaxy S
Evet
0 Likes
tolgaS20FE