cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ram Plus İle Ram Artırma

(Topic created on: 09-11-2021 10:00 PM)
5593 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy S

Kardeşlerim selam,

Members Türkiye de çok gördüğüm bir konu kendi araştırmalarımla katılım sağlamak istediğim bir konu söyle ki;

Samsung, Galaxy hattı telefonlarının RAM belleğini ücretsiz olarak artırmanın bir yolunu buldu. 

Yalnızca Hindistan'da piyasaya sürülen RAM Plus işlevi, yakın zamanda Galaxy A52s 5G için bir güncellemede kullanıma sunuldu. Özellikle yeni özellik, telefona 4 GB sanal bellek ekliyor. “A528BXXU1AUH9” bellenimi, cihazın ve kameraların kararlılığına da iyileştirmeler getirdi. 

RAM Plus konsepti, mobil cihazlar için tamamen yeni değil. Bu özellik, Android'de ve hemen hemen tüm diğer işletim sistemlerinde bulunan bellek sayfalamanın geliştirilmiş bir sürümüdür. İşlevin avantajlarından biri, akıllı telefonların etkinlikleri daha akıcı bir şekilde gerçekleştirmesi için ekstra bellek sağlamasıdır.

Samsung daha Galaxy cihazlar için bu seçeneği almak, bu cihazların yaşam döngüsünü arttırabilir. RAM Plus'ın bir diğer ilginç noktası da dahili depolama alanını sanal bellek olarak kullanabilme imkanı. Yenilik, güncellemeden hayatta kalabilecek markalı cihazların performansını artırmaya yardımcı olacak.

Ve evet benim arastirmalarim sonucundaYalnızca Hindistan içindir kanaati oluşturdu bende ama eğer yeni gelişmeler olursa bende paylasimlarimi sürdüreceğim.

Ayrıca Samsung söz konusu olduğunda, işlev Hindistan’da satılan Galaxy A52’lerle sınırlı kalıyor. Şimdiye kadar şirket, diğer cihazların RAM Plus işlevini ne zaman alacağını açıklamadı.

**Kaynak teknobilimadami adlı site.
**Gelişmelerde değişiklik olabilir.

***Yalnızca Hindistan için açılmış bir destektir.

Teşekkürler:)
15 Comments
Galaxy S

Bu sanal ram denilen şey A50 ye gelicekmi bilgisi olan

Galaxy S
Gelir herhalde.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S

Members'ta böyle bir görsel gördüm RAM Plus diyolar OPPO'saki RAM arttırmaya benzer, hangi cihazlar alacak bilen var mı?

image

image

MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy S
Şimdilik sadece A52sde var diye okumuştum başka planlanan bir model yok şimdilik
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Kardeşim

Yalnızca Hindistan için açılmış bir özelliktir bu ama şimdilik

Teşekkürler:)
0 Likes
B12345Ü
Active Level 3
Galaxy S
Sanal ram a31 e gelir mi
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Suanlik yalnızca Hindistan için açıktır.
0 Likes
Sinifl
Active Level 7
Galaxy S
Şuan S9 plus ta bunu 1 yıldır kullanıyorum
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Ekran görüntüsünü atabilir misiniz? Ve Kaynak belirttim en sonda kendi görüşlerim le derleme yaptım.
0 Likes