cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Rakibi olmayan özellik Bixby Routines;

(Topic created on: 08-29-2022 12:40 PM)
381 Views
TheSaTaN
Active Level 8
Options
Galaxy S
Dostlar bu uygulama ilk etapta gözünüze komplike gelebilir ama gerçekten çok basit bir kullanıcı arayüzü var. Bu uygulamayı kullanmayı öğrendiğinizde cihazınıza tam anlamıyla hakim olabilirsiniz samsung bu özelliğini çok fazla reklamını yapmasada (tıpkı dex gibi) piyasada gerçekten rakibi bulunmamakta, sizinle en çok sevdiğim 2 örnek rutinimi paylaşacağım;

Pil Seviyesi 100de100 Rutinim;
Cihazımı şarja taktığımda ne zaman dolduğunu anlamam mümkün olmuyor dolayısıyla bu rutin bana şarjım tam dolduğunda titreşimli bir şekilde edge aydınlatma effecti gönderip, üzerine SESLİ bir şekilde cihazımın tamamen dolduğunu ve çıkartmam gerektiğini ( ne söylemesini istiyorsanız yazabiliyorsunuz ) söylüyor.

image

Gece Gerçekleşen Yatmadan Önce Rutinim;
Gece uyumadan önce (hangi günler ve hangi saat aralığında gerçekleşeceğini tamamen kendim seçiyorum) telefonu bazı günler şarjda bırakabiliyor/unutabiliyorum böyle bir durum gerçekleşirse batarya sağlımı korumak adına cihazım hem hızlı şarj, hemde süper hızlı şarj özelliğini keserek cihazın en düşük watt seviyesi olan "kablo şarjı" moduna giriyor. Ayrıca telefonum max şarjını 100de85 olacak şekilde düşürüyor, rahatsız etme modunu açıyor ve pil koruma moduna giriyor. Sabah olduğunda ise tüm bu özellikleri geri eski haline çeviyor ben bu süreçte uykuda oluyorum lakin telefonum gerçek anlamda akıllı bir telefon gibi kendi kendisini yönetiyor (: Samsung pazarlayamasada telefonunuzun içinde çok güclü bir yapay zeka mevcut, Samsung kullanıyorsanız dex ile birlikte bu yapay zeka sizi diğer markalardan ayıran özelliklerdir.Bu uygulamayı kullanmayı kesinlikle öğrenin ve kendi rutinlerinizi oluşturun...

[Yapacağınız kombinasyon ve bu kombinasyonların çalışmasını istediğiniz koşul özelleştirmeleri kelimenin tam anlamıyla sınırsız. Örneğin dilersem bir uygulamadan bildirim aldığımda cihazın farklı tepkiler vermesinide (mesaj silme / bildirim okuma / bildirim kapatma / yada odak modunu açma gibi) sağlayabilirim]

#S22 Ultra

image

6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Ben beğeniyorum
Pil seviyesi 100 olduğunda haber veriyor
25 olduğunda haber veriyorScreenshot_20220829-124229_Bixby Routines.jpg
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy S
Kesinlikle çok kullanışlı ve bunları ayarlamak için sadece bir kere uğraşmamız yetiyor. Devamında ömür boyu bizlerle kalacak olan rutinlerimiz oluşuyor (:
sputnikdev
Active Level 5
Galaxy S
Bende sonradan ne olduğunu anladım. 3 4 tane de ben rutin ekledim. Eve geldiğimde wi-fi aç. Çıktığımda kapa. Bluetooth kulaklığa bağlanınca Spotify aç filan gibi. iPhone kestirmeler gibi olmuş çok iyi
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy S

Evet çok başarılı çalışıyor cihazı ilk adığımda bende ne olduğunu anlayamamıştım 😅 Kestirmeler özelliğinden daha fazla kombinasyon mecvut

SuperMasive
Beginner Level 5
Galaxy S
Selamün aleyküm kardeş benim Samsung Galaxy A10umda da çalışır mı?
kingkong0
Active Level 10
Galaxy S
Gerçekten güzel rutinleriniz varmış. Beğendim😊 teşekkürler bilgilendirme için😊