cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Power ile şarj

(Topic created on: 06-19-2022 11:51 PM)
118 Views
Enesycl
Active Level 4
Options
Galaxy S

Merhabalar telefonumu powere takınca yaklaşık şarj süresi 4 saat oluyor şarja göre bazen geçiyor bu kadar fazla olmasının bir sebebi varımdır zararlı midir  power 5v 2A güç veriyor daha önce redmi not8 kullanıyordum 5000mah bataryası vardı onu bu kadar geç etmiyordu. Cihaz s20 fe

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy S
S20fe modeli 25 watt şarjı destekliyor. Kullandığın powerbank daha düsuk watt degerine sahipse, sarj suresinin uzaması normaldir. Telefonun orjinal sarj aleti sarj etmeni öneririm. Orjinali ile de sarj süresinin uzun oldugunu dusunuyorsan incelenmesi icin hata raporu da gönderebilirsin.

View solution in context

0 Likes
2 Comments
hakanS20FE
Active Level 7
Galaxy S
Knk markalar arası **bleep** oluyo mesela benim de s20 fe arkadaşın 33w xiaomi adaptörüyle şarj ediyorum atıyorum 1.30 saatte doluyosa 25w orjinal samsung şarj aletiyle 1 saatte doluyo mantıken 33w daha hızlı doldurması lazım.
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy S
S20fe modeli 25 watt şarjı destekliyor. Kullandığın powerbank daha düsuk watt degerine sahipse, sarj suresinin uzaması normaldir. Telefonun orjinal sarj aleti sarj etmeni öneririm. Orjinali ile de sarj süresinin uzun oldugunu dusunuyorsan incelenmesi icin hata raporu da gönderebilirsin.
0 Likes