cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Pil

(Topic created on: 02-02-2023 01:33 AM)
269 Views
passhy
Active Level 7
Options
Galaxy S

S21 ultra kullanıyorum. 2021 Eylül ayında aldım, pilini değiştirmek istiyorum verimi düştü. Garanti kapsamına giriyor mu? bir de garanti süresince kać defa değiştirme hakkım var.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çaydanlık
Active Level 5
Galaxy S

Cihaz garantili ve kullanım kaynaklı bi sorun yoksa eğer ücretsiz işlem yapılır. Ancak sorun yoksa kullanım kaynaklı problem varsa veya garantisi yoksa ücretli işlem yapılır. Gene de servise giderek şansını deneyebilirsin

View solution in context

5 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Garantiye girer pil ve siniri yok diye biliyorum
Solution
Çaydanlık
Active Level 5
Galaxy S

Cihaz garantili ve kullanım kaynaklı bi sorun yoksa eğer ücretsiz işlem yapılır. Ancak sorun yoksa kullanım kaynaklı problem varsa veya garantisi yoksa ücretli işlem yapılır. Gene de servise giderek şansını deneyebilirsin

passhy
Active Level 7
Galaxy S
Pil kullanım kaynaklı nasıl bozulabilir? Onu anlamadım. Şarja takıyorum dolunca çıkarıyorum.
Çaydanlık
Active Level 5
Galaxy S

Orijinal olmayan şarj aleti kullanıyorsanız. Sürekli tak çıkart yapıyorsanız. Sıvı teması olduysa. Pilin olduğu taraf darbe aldıysa gibi bir çok nedeni olaabilir :)

Bayram32
Expert Level 2
Galaxy S
S10+ um vardi ekranda amoled yanığı vardi batarya hemen bitiyordu 1.5senelik cihaz, kendim bizzat garantiye verdim 1 saat içinde dış çerçeve batarya ve ekran ücretsiz değişti. Ama kendi elinle teslim etmelisin. Gün içinde hallederler