cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Pişmanlık

(Topic created on: 06-18-2023 02:45 PM)
355 Views
hhhh41
Active Level 3
Options
Galaxy S

Bir hafta önce s20fe aldım 256gb olsun Samsung olsun kalite olsun amiral gemisi olsun dedik. Ama bu şarj konusu beni hayal kırıklığına.. formda bir sürü tavsiyeler var.. 

Anlam veremediğim şu bu kadar özellik varken kullanılmayacak ise neden yapıldı.. onu kapat bunu sessize al. Ekranı karart.. vsvs..
120 Hz kullanmıyorum bile..
En kısa zamanda satacağım.. 
Garantisi devam ediyor..
Değişim vs yapmazlarmi acaba..

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba hhhh41,

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek-Tanılama-Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki yönergeleri takip ederek "Güç/Batarya/Şarj" bölümüne giriş yapabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​​

View solution in context

0 Likes
30 Comments
Frk12
Expert Level 2
Galaxy S
S serisi alıp bataryadan m serisi performansı mı beklıyordunuz s20 fe var bende 128 lik 6 7 saat açık ekran süresi alıyorum 1 günü rahat çıkarıyorum
hhhh41
Active Level 3
Galaxy S
İlk defa kullandım.. hiç araştırmadan aldım.. en son 8 sene önce Galaxy note 2 vardı.. bu yenidir dedim iyidir dedim pişman oldum..
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim,

Pil konusunda üzmeyecek bir amiral cihazı alacaksan Galaxy S23 serisinden birini almalısın

Tam optimize edemedikleri için pil tüketimi oluyor olabilir ama genellikle s20 fe 6 ile 7 saat ekran açık süresi alanlar var tanıdığım kız arkadaşım yeni aldı ve ekran açık süresi güzel
hhhh41
Active Level 3
Galaxy S
Yeni bir yorum yazdım normal mi kardeş pil durumu
hhhh41
Active Level 3
Galaxy S
Son durum bu benim.. ve telefonu sadece bugün WhatsApp yazışmalari ve aramada kullandım.. 3 kez de resim çektim.. resmi note 9 pro vardı bundan önce hiç böyle değildi.. derhal satıp başka bir şey almam lazım.. ama Samsung bitmiştir benim için..Screenshot_20230618_151210_Device care.jpg
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Biraz hızlı bitmiş gibi duruyor
hhhh41
Active Level 3
Galaxy S
Çok ilginç ya.. pil tasarrufu açık. 60 Hz aydinlatma kısık.. 2.500 motor araba gibi şarjı içiyor..
hhhh41
Active Level 3
Galaxy S
Ne önerirsiniz.. bunu satıp ne almam lazım.. Samsunglarin hepsi böyle ise yandık.. 10bin TL'ye kadar ne alabilirim.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
A34 ,A53 veya A54 alabilirsiniz ama bu cihazların kamerası ve işlemci gücü S20 Fe den kötü olacaktır maalesef