cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Performans ve ısınma sorunu çözümü

(Topic created on: 04-01-2023 01:55 PM)
92 Views
Turancen
Active Level 4
Options
Galaxy S

Arkadaşlar kaç sefer yeni güncelleme ile telimin performans düşüşü ve kasma paylaşımları yapıyordum. Kaç sefer format attım düzelmedi. Uzun uğraşlar sonunda çözümü kendim buldum. Telefon inanılmaz hızlandı ve fps artti. 

Samsung telin içine game launcher geliyor biliyosunuz. Tüm oyunları etkileyen bir seçenek koymuşlar tesadüfen buldum. Sizde kapatıp oyunlarda deneyin. Gamelauncher ayarda gamebooster ayari içinde bu seçeneği kaldırın tamamdır. 
Telim s20fe snap865 modelidir.

image

10 Comments
Galaxy S
Günaydın da members'ı hiç takip etmediğin belli oldu!Bize tersleneceğine sadece oyunlarda fps istiyorum yazsaydın burayı gösterebilecek binlerce kişi var sana!Neyse umarım bir daha sorun yasamazsın!
Turancen
Active Level 4
Galaxy S
Haklısın. Kusura bakmayın. Sadece oyunlarda degil bu sorun. Hem klavye yazma duzeldi hemde performans arttı. Bu düğme etkinken bütün herseye güç tasarrufu uyguluyormus. Selametle
SINIGER81
Active Level 5
Galaxy S
Bende o zaten açık
Turancen
Active Level 4
Galaxy S
Ben zaten deneyin dedim. Bende bu işlem sonrasi telefon uçuşa geçti.
SINIGER81
Active Level 5
Galaxy S
Benim 3 ay oldu Samsung s22 aldım telefon zaten maşallah canavar gibi Sanpdrogom 8 gen 1 işlemci var
Turancen
Active Level 4
Galaxy S
Bir zahmet hızlı olsun. Keske bendede 8gen2 olsa.
SINIGER81
Active Level 5
Galaxy S
Olur inşallah kwrdesim
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy S
Gösterdiğiniz ayar oyunun FPS'ini pek etkilememeli. O ayar sadece dokunma koruması açıkken aktif oluyor. Oyunu oynarken etki etmemeli. 🤔
Turancen
Active Level 4
Galaxy S
Bilmiyorum işte bende baya etkiledi. Ben ona şaşırdım. Aksam format atacaktim. Vazgeçtim artik. Guzel çalışıyor telefonum şu an