cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Perf Z

(Topic created on: 04-14-2021 10:09 AM)
221 Views
FıratS22_TabS9
Expert Level 1
Options
Galaxy S

Arkadaşlar perf z programında sıcaklık ölçmeme sorunu var mı sizin telefonlarınızda aslında o kadar kötü bir sorun değil çünkü 10 dk oynadıktan sonra 30-40 fps arasına inen yarış oyunumu 40 dk boyunca dropsuz 60 fps oynadım ama şarjımı bayağı hızlı harcıyor pil ısısı da 38-41 arasında gezinirken 43 dereceye sabitlendi farklı modellerde bu var mı acaba telefon modeli S10e

17 Comments
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy S
Bende kullanıyorum ancak hiç sıcaklık ölçmeme sorunu başıma gelmedi ayrıca hocam şahsi düşüncem 40 derecenin üstüne çıkınca sıcaklık oyundan çıkın batarya sağlığı için hiç. iyi bi derece değil 🤗
Galaxy S
Bilmiyorum aslında bu sıcaklık samsungun tercihi ama diğer markalar cilt sıcaklıklarını daha üst seviyelerde tutuyor performans kaybını en aza indirmek için piller dayanıklı bu koşullar için kapanmadığı sürece bana hiçbir problemi yok :) 60 fps oynamayı özlemişim yorumun için teşekkürler
0 Likes
AHMET_
Active Level 7
Galaxy S
Sizin için sakıncası yoksa oyunu söyleyebilirmisiniz merak ettim bayağı :) Bende bi ara perf z ile pubg mobile da hdr grafiklerde 40 fps oynamıştım çok iyiydi ama ısınıyor ve telefonu zorluyordu artık onu da oynamiyom CoD ye geçtim.
Galaxy S
Assoluto ismi grafikler high ayarda
0 Likes
ARDAEFEGRP38
Active Level 6
Galaxy S
Ben a50 de assoluto da 10 fps alıyorum deniyim bakım artıcakmı
0 Likes
Galaxy S
İnş artmıştır genel bir sorunsa bayağı iyi olur kullanıcılar için throttling sorununu yok etmiş çünkü
0 Likes
PriceTR
Active Level 8
Galaxy S
Dün bununla alakalı gönderi attım moderatör durumun kontrol edilmesi gerekiyor dedi ama bizlik bir sorun olduğunu düşünmüyorum. 1 2 güncellemeye düzeltirler bence. Bende de gözükmüyor sıcaklık değeri.
Galaxy S
Bencede ben bu hatayı sevdim ama yapacaklarsa böyle hata yapsınlar
Galaxy S
Gönderine baktım pubgyi de dene bence mükemmel çalışıyor