cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Parmak izi kaydetme.

(Topic created on: 3 weeks ago)
166 Views
Miladi-S23-FE
Active Level 6
Options
Galaxy S
Bir türlü yapamadım. %20 de kalıyor. Başka kişinin denedim oluyor. Bunun çözümü nedir?
11 Comments
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Ekran koruyucu var mı?
0 Likes
Miladi-S23-FE
Active Level 6
Galaxy S
Var
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Muhtemelen ondan kaliteli ve bilindik markaları tercih etmenin öneririm
Müdür_23
Active Level 3
Galaxy S
Başka parmağını dene
siberizm
Active Level 8
Galaxy S
Ekran koruyucu kaynaklı olabilir. Kalın bir koruyucu varsa parmak izini okumakta zorlanabilir
s23256ufs4
Active Level 6
Galaxy S
S22 den sonra samsung daha fazla para kazanmak için ekran koruyucu limitini çıkarttı. S21fe de rahatça kullanılan ekran koruyucuları kullanamaz olduk. Samsung, insanları onaylı ekran samsung koruyucu kullanmaya zorluyor. Bu aç gözlülüğü normal çalışma sistemini de etkilediğini görünce biraz geri adım attı. Son güncellemeler ile birlikte biraz daha düzeldi.
KEMSA
Active Level 9
Galaxy S
Günaydın,
Parmak izi eklerken parmağınızın sadece belirli bir noktası nı değil yanlarını da ve önünü de okutmanız gerekiyor acele etmeden yani kısaca şöyle düşünün parmak izinizi bir daire olarak düşünün dairenin her yanını okutmayı düşünerek parmağınızı okutun yavaş yavaş yukarıdaki sayının yükseldiğini ve onaylandığını göreceksiniz muhakkak ki ekran koruyucunun bir etkisi var ama yine de çalışıyor ben Samsung a34 kullanıyorum biraz evvel bu konuyla ilgili olarak 3 parmak izi ekledim ve size tavsiye ettiğim şartları altında gayet kolay oldu tavsiye ediyorum denemenizi hayırlı günler dilerim.
KEMSA
Active Level 9
Galaxy S
Merhaba kardeşim yapabildin mi acaba
Miladi-S23-FE
Active Level 6
Galaxy S
Olmuyor maalesef. Koruyucuyu çıkaracam. Başka çare kalmadı.
0 Likes