cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Parmak İzi

(Topic created on: 09-18-2023 10:59 PM)
47 Views
ThysfS20FE
Active Level 3
Options
Galaxy S

Selamın aleyküm. Galaxy S20 FE kullanıyorum. Güncelleme yaptığımdan bu yana bir problem yaşıyorum. Bazen parmak izi simgesi gidiyor ve ekranı açıp kapatınca geliyor. Bunu nasıl çözebilirim, bilen var mıdır? Sürüm: G780GXXU6EWH5

3 Comments
Galaxy S
Aynısı bendede var s20fe kullanıyorum güncellemeden sonra oldu
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Ben de Instagram'da tanıdık biriyle yazışıyorum Benim söylemediğim bir şeyi cihaz gidiyor yazıyor yazmış hatta hatta hatta gitmiş küfür yazmış cihaz küfür etseydim giderdi sansürle falan kelimemi üstünü kapatırdı ama gitmiş açıkça git karşı tarafa böyle küfürlü bir yazı yazmış duyunca çok şaşırdım yani Telefonda yazılımsal hata var sanırım sesli konuşmada da problemler var cihaz söylemediğim şeyleri yazabiliyor veya söylediğimi yanlış anlayıp yanlış yazıyor bazen düzeltmeleri gerek bu sorunu da ben de buradan geri bildirimde bulunmak istiyorum. Samsung s20fe smg780g model.
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba ThysfS20FE,

 

Samsung Members > Destek > Tanılama > Parmak izi tanıması bölümünden test ettiğinizde donanımsal bir sorun görünmüyorsa, Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Tüm Ayarları Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

 

Sorunun devamı halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

 

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes