cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Otomatik Uyandırma

(Topic created on: 03-29-2020 12:58 AM)
111 Views
Ussrosewolt
Active Level 6
Options
Galaxy S

Cihaz S10+ otomatik uyandırma özelliği etkin ancak çok kötü çalışıyor telefonu çok hızlı tamamen dikey konumuna getirdiğin zaman açılıyor oda bazen. Başka cihazlarda direkt şak diye açılırken bende neden böyle oluyor çözümü var mı ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Ussrosewolt,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Bu durumda; Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez.

Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
snapdragon52
Active Level 5
Galaxy S
android 10dan dolayı bir cok özellik sıkıntılı iyi bir surum yapamamislar ayni sorun s9 umdada var piede daha stabildi herşey
0 Likes
Ussrosewolt
Active Level 6
Galaxy S
Evet haklısınız
0 Likes
gs1905
Active Level 7
Galaxy S
aynı sorun benim s9 plusdada var hemen açılmıyo iphone telefonlar gibi samsungun bu android 10 güncellemesine el atması lazım
0 Likes
Ussrosewolt
Active Level 6
Galaxy S
Kesinlikle
0 Likes
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Ussrosewolt,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Bu durumda; Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez.

Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes