cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

OneUI Watch 5 berbat pil performansı

(Topic created on: 09-20-2023 09:08 AM)
137 Views
0serName
Active Level 8
Options
Galaxy S

Dün Watch 5 44 mm cihazımı güncellediğimden beri 2 gün giden pil 1 güne düştü. Başkası da bu problemi yaşıyor mu? Ayrıca arayüz çok akıcı olmuş çok güzel ama uygulamalarda ciddi takılmalar var ve whatsapp bildirimleri gelmiyor. Sanırım gelecek güncellemelerle düzeltilecek.

5 Comments
Kepler-45b
Active Level 3
Galaxy S
Guncellemeler sonrasi bu tarz sorunlar oluşabilir feedback ile bu sorunlara cozumler saglanacaktir. Uygulamalar ise optimizasyonu kendileri saglarlar yakinda whatsapp ve benzeri uygulamalar guncelleme yayinlarlar. Zamanla kasılmalar azalır ve tam optimizasyon saglanir. Kolay gelsin :)
0serName
Active Level 8
Galaxy S
Evet onun farkındayım zaten yazıda da belirttim. Pil performansından şüpheliyim yarı yarıya **bleep** var çünkü.
SSCsamsung
Beginner Level 4
Galaxy S
Bende de aynı problem var. Güncelleme yapmaksızın yarı yarıya pil performansında düşüş var. Ne olduğunu anlamadan saatime baktım ve güç tasarrufu çoktan açılmıştı...
0 Likes
0serName
Active Level 8
Galaxy S
Gelecek güncellemeleri bekleyeceğiz mecburen. 2 günden 1 güne düşmesini beklemiyorumdum açıkcası. Biraz düşer dedim ama bu kadar da değil. Uygulamalar da optimizasyon nedir duymamış. Çözüm güncelleme.
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba 0serName,

 

Durumu incelememiz için bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-send-error-report-about-galaxy-watch/#:~:te....

 

Teşekkürler.

MOD

0 Likes