cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

One ui

(Topic created on: 02-21-2023 06:21 PM)
295 Views
_KR0N0S_
Active Level 8
Options
Galaxy S

Samsung one ui özelleştirme bakımından rakipsiz ama maalesef çok hantal olmaya basladı mi 13pro testlerde 59 fps ile a16 işlemciyi geçerken s23 ultra 52 fps ile hepsinden geride kalıyor lafta sd 8 gen 2 samsung a özel hız aşırtmalıbolarak geliyor ama normal bir sd 8 gen 2 li xiaomi **bleep** atıyor ? Samsung oyun optimizasyonu berbat maalesef

12 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Birde a16 yı kötülüyorlar S serisi snapdragon 8 gen 1 işlemcisi iyi sanıyorlar ama değil işte
MertKemal
Active Level 9
Galaxy S
Okuduğunu anlamada sorun yaşıyorsun sanırım
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Sen ancak S22 S23 anlarsın başka birşey anlamazsın sadece adamlara para göz dik
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Okudum herhalde o a16 deyince bende a16 kötülüyorlar dedim snapdragon 8 gen 1 daha kötü
_KR0N0S_
Active Level 8
Galaxy S
İşlemci on numara a16 ya **bleep** attı fps testinde amacım samsung u kötülemek değil yorumu silen arkadaş, s7 serisinden bu yana samsung kullanıyorum suan elimde s21u var,kimse bana samsung u anlatmasın yani,özellikleri çok iyi ama sen git üst seviye cihaz al ama oyunlarda fps drop ye?
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
İphone 14 pro max daha güzel özellikler var ama samsung s23 ultra iphone 14 pro max a özenmiş resim kopyalama
_KR0N0S_
Active Level 8
Galaxy S
Örnek versene ne ozelliği varda samsung ozenmiş, s7 serisinde bile olan aod desteği anca geldi iphone a,su gecirmemeyi samsung dan sonra yapti,kablosuz sarji samsung dan sonra getirdi
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
Reiz o FPS farkı one ui arayüzünde değil , Samsung'un uzun zamandır dava yemesine rağmen vazgecmedigi GAME OPTİMİZİNG SERVİCE (GOS)dan dolayıdır . Eğer istersen internette arayabilir ve etkisini kendin görebilirsin
_KR0N0S_
Active Level 8
Galaxy S
Biliyorum o konuyu sonuçta o eklentiler ve game launcher one ui arayüzüne ait o yuzden genel olsrqk arayüz üzerinden örnek verdim dostum.