cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

One ui 2.1

(Topic created on: 04-11-2020 12:15 AM)
301 Views
archilles33
Active Level 6
Options
Galaxy S

Neden s9+ bu güncellemeyi almayacak? Bu bir android güncellemesi degil ki ! Samsung'un kendi ürettiği arayüz ! Tamam hadi android 11 gelmeyecek anladikta, amiral gemileriniz olan telefonlar neden 2.1 sürümü kullanamayacak? Bunun açıklamasını yapabilir misiniz ?

11 Comments
FerhatakcA9
Expert Level 4
Galaxy S
Çok haklısın ama galiba 2 yılı dolduğu için vermiolar
archilles33
Active Level 6
Galaxy S
O android için geçerli, tamam lafım yok ama bu android güncellemesi değil, kendi ana ekran arayüzü... Kendi kurdukları arayüzü, sadece yeni telefonlara vermek mi? Bence haklı değiller. Ve böyle olursa , uzun zamandır kullandığım ve beğendiğim firmaya veda edeceğim.
FerhatakcA9
Expert Level 4
Galaxy S
Bende öyle düşünüyorum vermeleri lazım
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
birçok özellik barındırıyor özellikle kamera konusunda belki işlemci ile ilgilidir
Mexon86
Active Level 6
Galaxy S
islemci performans falan diyolar ama note 10 lite a gelecek ve note 9 ile ayni islemciyi kullaniyor
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
ve a serisinede gelecek a50 ye filan ama s9 ve note 9 un işlemcisi daha iyi
atikurt6Not9
Active Level 6
Galaxy S
cok yanlış yapiyor samsung
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
güncelleme konusunda samsung un böyle yapmaya zorlayan bence çok model ve çok telefon olmasıdır tabi benim tahminim ama bu güncelleme a serisine verilip s9 ve note 9 gibi cihazlara verilmiyorsa haksızlık olur
archilles33
Active Level 6
Galaxy S
Sadece satış stratejisi... bana masal anlatmasınlar yok işlemci kaldırmaz, yok yetersiz kalır felan... Kendi kurdukları programı bile güncellemeyen bir firmaya daha fazla güven kalmaz.