cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

One Ui6

(Topic created on: 11-12-2023 01:52 AM)
363 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy S
 

One UI 6, sorunlu geldi: Galaxy S23 kullanıcılarından şikayetler yağıyor!

Samsung, Galaxy S23 serisi için One UI 6 güncellemesini sundu. Android 14'e güncelleyen kullanıcılar, telefonlarında birtakım sorunlar yaşamaya başladı.
Samsung, Galaxy S23 telefonları için kararlı Android 14 One UI 6 güncellemesini sundu ancak ilk geri bildirimler iç açıcı değil. S23 kullanıcıları, güncellemeden sonra cihazlarında takılma sorunu yaşadıklarını dile getirdi. Kullanıcılar, Android 14’ün son sürümünün beta sürümlere göre daha az akıcı olduğundan da şikayetçi.

 

 

One UI 6 final sürümü beta kadar akıcı değil

Geri bildirimlere göre, kararlı güncellemede kullanıcı arayüzünün genel akıcılığı beta sürümdeki kadar iyi değil. Kullanıcılar, ana ekran animasyonlarıyla ilgili sorunlara ek olarak uygulama çökmeleriyle karşı karşıya kaldı. Ayrıca One UI 6 güncellemesinden sonra WiFi bağlantısında **bleep** **bleep** kopma sorunu yaşadıklarını dile getirdi.

Çeşitli şikayetler geldi!

Samsung, gelecek yazılım güncellemesiyle uygulamalar ve araç takımlarının açılma/kapatılma animasyonlarını daha akıcı hale getireceklerinin sözünü vermişti ancak yakın zamanda kilitsiz S23 modelleri için yayınlanan One UI 6 kararlı sürümde bu çözülmüş değil. Umarız, Samsung yakın zamanda yeni bir güncelleme yayınlayarak son amiral gemisi telefonları için genel akıcılığı geri kazandırır.

4 Comments
Galaxy S
O yüzden güncelmiyiz.comdaki cihazları kaldırdılar. Muhtemelen baştan teste sokacaklar. Yani güncellemenin gelmesi Aralık ayını bulacak.
şimşek247
Beginner Level 2
Galaxy S
One UI6 Sonrası s23 ultra telefonumda Bluetooth bağlantı sorunu oluşmaya başladı Samsung acil olarak güncelleme paylaşmalıdır yoksa xiaomiye dönüş yapıcam
0serName
Active Level 8
Galaxy S
S23 kullanıyorum. Geçmez olaydım. Berbat bir deneyim. Herkese diyorum 6 düzelene kadar 5.1 de kalın
Arif33332
Active Level 7
Galaxy S
Alala benimkide s23 ama nokta hata yok çok daha iyi oldu.