cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

One UI 6 widget animasyon & pil sorunu düzeltme güncellemesi yolda! ⚠️

(Topic created on: 11-27-2023 12:30 PM)
1263 Views
OğuzMumci
Expert Level 4
Options
Galaxy S
Members ailesi selamlar,

Daha evvel sizlere bildirdigim ve takipçisi olacağım dedigim konudan devam ediyoruz öncelikle evvelki konuları I. ve II. şekilde paylaşıyorum yeni gelismeyi ardından belirtiyorum;

● I. Gelişme 
image
One UI 6 Widget Animasyon düzeltmesi Kasım yazılım güncellemesinde geliyor!

Moderatör - "Gelişmelerin Kasım ayına yansıması için hazırlanıyoruz, bu nedenle sabrınız için teşekkür ederiz"

● II. Gelişme 
image
"Widget animasyon düzeltmesi Kasım ayının sonunda geliyor!!

Moderatör onaylıyor - Ek
Optimize edilmiş animasyon sağlamak için iyileştirmeler devam ediyor ve widget konumuna dönmeye ilişkin daha iyi bir animasyon, ay sonundaki güncellemeyle yansıtılacak"

● III. Gelişme yeni gelişme 

Moderatörelerin bahsettigi animasyon güncellemesi aynı zamanda pil sağlığını da kapsayan geniş kapsamda bir güncelleme olarak karşımıza çıkıyor bu güncelleme ilk olarak Galaxy Z Fold 5 & Flip 5 için yayınlanmış durumda 

• Galaxy Flip 5 ekran görüntüsü (pil & bilgi)
image
OneUI6BWK9,Galaxy Z Flip5'te pil ömrünü iyileştirdi7 saat 16 dakika pil den 9 saat 49 dakika vekalan %20 pil var
Bu güncelleme sürümü, halaGalaxy S23'de bulunanBWK5'ten çok daha iyi. Widget animasyonunu düzeltti vehataları azalttı.

• Galaxy Z Fold 5 ekran videosu ( animasyon & bilgi)
Widget animasyonları artık Galaxy Z Fold 5 One UI 6 kararlı yapı sürümü F946BXXU1BWKA'da düzeltildi.

• Galaxy S23 serisi için ekran görüntüsü & videosu, bilgi

Bu güncellemeGalaxy S23 serisi içinKasım ayı sonunda olduğu belirtildi fâkâtAralık ayına kalmış gibi görünüyor ayrıca bahsi geçen güncelleme600mb *Galaxy Z Fold & Flip 5'te ki güncelleme boyutu. Ve bu ay bize gelen BWK5 te hala ayni bir şekilde duzeltme bulunmuyor sadece güvenlik güncellemesi olarak karşımıza çıktı 

Suan en güncel yapım numarasıTürkiye için bende ve tümGalaxy S23 serisi için şu şekilde;
image

Kısaca bu gelecek güncelleme hemanimasyon hemdepil üzerine bir güncelleme olup ve önümüzdeki ay içinde. 

!!!Gelişmeleri takip ediyor olacağım bu konu üzerinden devam edeceğim bilginiz olsun.!!!

* One UI Ana ekranı güncellemesi ile widget animasyonu çözülecektir.

image

I. ve II. gelişmenin gönderi linkleri👇

I. gelişme 

II. gelişme 

Daha fazla içerik ve bilgi için hesabıma girip bakın, takip edin 👇 

Teşekkürler. 
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
Haa pardon başka işle ugrasirken yanlış anlayıp yanlış yazdım kusura bakmayın
F-I-R-A-T
Active Level 10
Galaxy S
🙂 yok estağfurullah
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
🫡🙂
s23256ufs4
Active Level 6
Galaxy S

düzeltmeler için çok geç kaldıklarını düşünüyorum. telefon parmak okuma da bile sorun yaşatıyor. uygulamaların çalışmasında sorun var. andorid 14 ile birlikte benim samsung'a olan güvenim tamamen bitti. telefon için iade talebinde bulunacağım. eski telefonla bir süre daha idare edip sonraki telefon için kesinlikle farklı bir markaya geçeceğim. en iyi yazılım hangisiyse onu tercih edeceğim. paramızla rezil olduk. 

OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
En iyi yazılım suan için Galaxy de mevcut fâkât geliştirilmesi biraz uzun sürüyor IOS 17 de aynı şekilde ilerledi değerli kardeşim.
zeto
Active Level 8
Galaxy S
Ben a54 cihaz için güncelledim sorun görmedim beni daha çok memnun etti cihaz daha iyi.hıxlamdı ısınan cihaz daha az ısınıyor her cihazda farklı tabi sorun var ise çmzeceklerdir tabi
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
Güncelleme sizlere daha yeni geldi bizde Galaxy S23 serisi icin durumlar bunlar onun haricinde iyi bir güncelleme
zeto
Active Level 8
Galaxy S
Yeni gelmesi sorun olmayqcağı anlamına gelmiyor mesela fazla ram kunlanımı mevcut bu sıkıntı ertelendi ve sonrasında geldi
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
Yeni gelmesi demek cihazın daha yazılıma optimze olmadığını gösterir yani belli bir süre den sonra sizde bahsi geçen durumlardan muzdarip olacaksınız, eğer güncelleme erkenden dağıtıma çıkmazsa
serkan_A34
Active Level 8
Galaxy S
A34 Hindistan'da başlamış dağıtımı Türkiye ye ne zaman gelir acaba güncelleme