cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

One UI 6 güncellemesi UK forumu

(Topic created on: 11-29-2023 12:25 PM)
656 Views
MAŞtAŞ
Active Level 6
Options
Galaxy S

Arkadaşlar samsung'un UK forumunda biraz ortalığı karıştırıyorum. O kanaldan ve diğer alanlardan da destek atarsanız güzel olur. Şu güncelleme konusunda bir şeyler yapılabilir diye düşünüyorum. 

image
S22 Ultra... 

20 Comments
AlperAlpaslan
Expert Level 3
Galaxy S
ya kanka sen ne anlatıyorsun. bekliceksin işte başka çare mi var. zaten güncelleme hatalarla dolu az sabret. yıllarca beklemişsin 10 gün bekleyemiyorsun
MAŞtAŞ
Active Level 6
Galaxy S
Bunun bekleyip beklememek ile alakası yok. En azından dikkate alsınlar ve ortadaki saçmalık için bir açıklama yapsınlar. Her konuda bu düşüncede olduğunuz için daha 10 günde beklersiniz yıllarca da sessiz sedasız...
AlperAlpaslan
Expert Level 3
Galaxy S
bekleyeceğiz zaten. herkes biliyor orta da bir saçmalık olduğunu. bunlar her sene yaşanan şeyler. sanırım ilk kez samsung kullanıyorsunuz. ne kadar dil dökersen dök bi sonuç elde edemeyeceksin zaten. mecbur bekliceksin. her yazanın sözünü dinleseler s20 fe de one ui 6 alırdı.
0 Likes
MAŞtAŞ
Active Level 6
Galaxy S
Her sene yaşanan şeylere her sene aynı tepkiyi göstererek farklı bir sonuç beklenmez zaten. Ünlü bir söz gibi bir soruna aynı şekilde yaklaşarak farklı sonuç beklemek... İlk kez Samsung kullanmıyorum. Profilime bakarsan seneler önce yaşadığım bir olumsuzluk için members kullanıcılarına soru sordum. Ondan önce de Samsung kullanıcısıyım... Teşekkürler
0 Likes
AlperAlpaslan
Expert Level 3
Galaxy S
ok
0 Likes
MARSFB
Active Level 8
Galaxy S
Fotoğrafın bende çok bulanık görünüyor yazılar okunmuyor
MAŞtAŞ
Active Level 6
Galaxy S
Üzerine tıklayıp resmin sadece resmi açtığında yazılarda okunuyor. Yazışma İngilizce...
0 Likes
Doğukan
Active Level 4
Galaxy S
Güncelleme için neden bu kadar çabalıyorsun anlam veremedim, adamlar da haklı olarak git kendi forumunda bul çaresini demiş. Yükleyeli bir kaç hafta oldu one ui 5 den gram **bleep** hissetmedim ahım şahım bir güncelleme değil. Kendi forumumda başka ülkelerden bu tarz yorumlar görsem güler geçerim açıkcası.
MAŞtAŞ
Active Level 6
Galaxy S
Güncelleme ile artık ironi yaptığımın farkında değil misin? Dünya meselesi mi yaratmaya çalışıyorum sadece uluslararası alanda paylaşım yaptım ve oradaki cevabım gülüp geçenler içinde geçerli anlayana...
0 Likes