cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

One UI 6.1 şarjı sömürüyor

(Topic created on: 3 weeks ago)
294 Views
eolo
Active Level 3
Options
Galaxy S
Galaxy S21de one ui 6.1 güncellemesinden sonra şarj çok hızlı tükeniyor. Bu sorunu yaşayanlar varmı yoksa sadece ben mi yaşıyorum. Çözümü varmı? Yardımcı olursanız sevinirim.
14 Comments
Underwriter7
Beginner Level 2
Galaxy S
6.1 için çok pismanim. minimum normale gore %30 fazla eriyor. Nereden bulastik AI kismina anlamadim....
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
S22 de de öyle. Zaten hızlı bitiyordu şimdi daha da hızlı biter oldu. S23 serisi için pil düzeltme güncellemesi yayinlanacak fakat s22, s21 için ne olur bilemiyorum. Unuttu bu serileri
eolo
Active Level 3
Galaxy S
Sanırım 1-2 gün önce bana mayıs ayındaki 2. Güncelleme geldi. Yaptım ancak çokda bir değişim göremedim. Normalde o ayın güvenlik güncellemesini bile ay sonunda verirken ne olduysa mayıs ayının 2. Güncellemesi geldi. Çok popüler cihazlar olmadığı için samsung bizi çok düşünmüyor sanırsam.
0 Likes
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Kesinlikle öyle. S22 yi senesi dolduğu gibi rafa kaldırdı. Her ay optimizasyon güncellemesi geliyordu s22 ye ne olduysa One UI 5.1 den sonra kestiler. Artık sadece büyük güncellemelerde destek var. Aynı kaderi s23 yaşayacak seneye. Apple öyle değil her cihazına her sorunda destek sunuyor. Adamlar çözmüş işi artık.
0 Likes
eolo
Active Level 3
Galaxy S
Uzun süre iphone kullandım ve en son androide geri dönmek istedim. Eski amiral gemisi almakla hata mı ettim bilmiyorum ancak 1 yıllık deneyimim bu telefonla karışık. Kimi zaman çok iyi kimi zaman kötü. Apple ürünleri ise çok kısıtlayıcı. Bilemiyorum, belkide custom rom kullanma zamanı geldi...
0 Likes
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Hocam bende iPhone 13 alacak iken s22 aldım pişman oldum. S22 çok cezbediciydi 2022 de hoşuma gitmişti. Halen öyle kamerada performans da vs ama işte pil çok önemli olduğu için 1 günü cikartamiyor. İPhone 16 serisini bekliyorum eylülde bakalım
BurakEA
Active Level 7
Galaxy S
S21 pil 6.1den sonra mahvoldu 60 hz iıe 6.7 saat süre alırken şuanda 4 saati zor görüyorum
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
6.1 yaramadı ne yazık ki
0 Likes
özgür_s21fe
Active Level 9
Galaxy S
S21 fede ben bir f.ark göremedim aynı gibi zaten kötüydü kötü gitmeye devam ediyor
0 Likes