cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

One UI 5.0 güncellemesi sonrası WhatsApp fotoğraf problemi

(Topic created on: 12-21-2022 02:36 AM)
352 Views
mertsümer
Active Level 1
Options
Galaxy S

One UI 5.0 güncellemesinden sonra WhatsApp üzerinde fotoğraf gönderimi yaparken şunu **bleep** ettim bi fotoğraf paylaşmak istediğimde sadece WhatsApp dan en son gelen fotoğraflar çıkıyordu örneğin benim en son çektiğim veya indirdiğim fotoğrafın ilk sırada gelmesi gerekirken bana en son WhatsApp üzerinden en son gelen fotoğraf ve videolar en başta görünüyor WhatsApp üzerinden bi sohbete fotoğraf göndermem için Galeri ve dosyalarım üzerinden fotoğrafları seçip göndermem gerekiyordu bu problemi samsung çözüm ekibinin uzaktan bağlantı servisi ile çözdü sizde kendiniz WhatsApp uygulamasının simgesine basılı tutup İ simgesine basarsak uygulama ayarlarına geçip yada ayarlar kısmından Uygulama ayarları WhatsApp / İzinler fotoğraf ve videolar seçeneğine izin vererek problemi çözebilirsiniz

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy S
Bende de var aynı sıkıntı And13 ten sonra

View solution in context

4 Comments
kapatildi12
Active Level 9
Galaxy S
Kardeşim bunun sorumlu Samsung değil direkt olarak WhatsApp tır.
mertsümer
Active Level 1
Galaxy S
2 cihazada da Güncellemeden sonra bu hata ile karşılaştığım için bence samsung
0 Likes
kapatildi12
Active Level 9
Galaxy S
WhatsApp uygulaması gelen yeni güncellemeye entegre bir güncelleme yayınlamadığı için bu sorun yaşanıyor yani dediğim gibi Samsung un sorunu değil, aslında Android'in komple sorunu değil.

Bir sisteme uygulama uymak zorunda, uygulamaya sistem değil. Android te bir sistem olduğuna göre sorun ortadan kalkmış oluyor.
Solution
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy S
Bende de var aynı sıkıntı And13 ten sonra