cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Oksijen sensörü

(Topic created on: 04-10-2021 08:22 AM)
606 Views
Samsung_ohstYdr
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Cihazım s21 ultra. Öncekiler sırayla s7 s8 s9 s10 plus.  Ama şu anki telefonum son samsung telefonum.bir daha almam etrafımdakilere de aldırmam.önce bildirim ledini çıkarttınız.sonra bu cihazda hafıza kartını kaldırdınız.şarj cihazını kaldırdınız akg kulaklığı kaldırdınız.en son farkettim ki çok önemli olan nabız ve oksijen ölçümünü de kaldırmışsınız.çala çala telefonu kuşa çevirdiniz.yuh artık.yakında kamera falan da kaldırırsınız.bir sonraki cihazım samsung olmayacak.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Samsung_ohstYdr,

Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Bize iletmiş olduğunuz, bu değerli görüş ve önerileriniz de yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
8 Comments
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy S
Satış politikası hocam kalp sensörünü bileklikler yapıyor artık
Emree1
Expert Level 2
Galaxy S
Madem S21 Ultra alabilecek bütçeye sahipsiniz kulaklığı ve şarj aletini de alabilirsiniz
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Aynen hak veriyorum
Mkykemal
Active Level 7
Galaxy S
Kral ben de her ne kadar samsung cihazlar almis olsam da s21 ultrayi alabilecek butcem olursa iphone 12 pro max alirdim cunku samsungda ilerleme gormem gerekirken ne bileyim ben gerileme goruyorum
0 Likes
Galaxy S
Eskiden akilli saatler bu kadar populer degildi. Ve samsung telefon dunyasinda telefonub arka tarafinda nabiz sensoru koyan Tek markaydi. Simdi cogu kisi akilli saat aliyor akilli saat oaradi yoksa akilli bileklik aliyor. Bu yuzden sensorleri kaldirdi. Sensor yok diye baska markaya gececeksin. Soyle bakayim bana telefonda nabiz olcen baska bir marka var mi. Cok istiyorsan eski telefonlardan birini al kullan.
teodan
Active Level 7
Galaxy S
Firmalar cihazı kullananlardan kullanım istatistiklerini topluyor ve çok kullanılmayan özellikleri buna göre kaldırıyorlar. Örneğin; 7 milyon satılmış telefonda sadece 70000 kişi oksijen sensörünü kullanıyorsa bu %1 için kalan %99'a ekstra 1-2$ maliyet çıkarmak mantıklı olmayabiliyor.
Alsafa
Active Level 3
Galaxy S
Hangi telefonu alırsanız alın illaki sorun çıkar. Ben xiaomi kullanıyordum oradada members gibi ortak paylaşım uygulaması vardı inanırmısınız çoğu kişi xiaomi'yi lanet ediyordu. İnsanları memnun etmek zor. Xiaomi'nin kendine göre güzel özellikleri vardı Samsung 'unda var. İphone da,da vardır eminim. Ama ne hikmetse iphone kullanan başka telefon kullanamıyor bu kanıtlanmış.
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Samsung_ohstYdr,

Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Bize iletmiş olduğunuz, bu değerli görüş ve önerileriniz de yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes