cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Note3 -> S7 Edge -> S10 -> S23 ULTRA ??

(Topic created on: 02-01-2023 02:00 PM)
481 Views
Omenous
Active Level 2
Options
Galaxy S
S22 Ultrayı istediğim level up gelmediği için almadım ancak s23U da su özellikler ile gelirse direk alıcam. ( s10 128gb mevcut cihaz )

1) TSMC dökümü Snapdragon İşlemci ( 28 yaşındayım hep hayalim olarak kaldı, Amerika ve Kore pazarına TSMC snapdragon, Türkiyeme exynos yıllarından beri. Note 3 - s7 edge - s10 cihazlarımda nasip olmadı bu yaşıma kadar. )
2) min 6000 mAh pil
3) min 480 hz touch response
4)12GB RAM seçenek degil default olmalı 16GB RAM seçenek olmalı ( s10 cihazım 4 senelik 8GB RAM var s23 Ultra diyorsan 8 rakamı seceneklerde olmamalı bile )
5)min +65 watt hızlı sarj
6) 1TB hafıza
7) 4k-8k 60 fps video
😎 instagram foto paylaşırken zoom girilmis gibi yanlardan bastırılmış fotoğraf kabusunun bitmesi😎
9) iyi bir sıvı soğutma sistemi - arada izin günlerinde 3 - 4 saat oyun sardığımda alev topu olmayan bir samsung amiral gemisi
10) 5 sene android guncellemesi sözü

Bunlar olsun birde uçuk kaçık fiyat olmasın biraz cesaretlendircek bir etiket olsun ( 30-40k arası🙏🏻) direk alıcam, 5 6 sene kullanıcam başına birşey gelmezse.
32 Comments
SAMET-A23
Active Level 9
Galaxy S
Bence çok para 30 40k ben olsam şuan mesela a23 var bende 5 6 sene rahat götürür gerçi tercihe bağlı ben mesela zula mobile ve cops oynuyom gayet güzel
SAMET-A23
Active Level 9
Galaxy S
5k ya almıştım
Omenous
Active Level 2
Galaxy S
Kesinlikle asgari ucretin 8k oldugu bir ulkede 4-5 asgari ücrete bir telefon almak cok üzücü aslında sizin gibi sisteme rest çekici şekilde tüketim tahammülsüzlüğünü terk ederek ihtiyaçları asgari karşılayacak şekilde bir cihaz alıp yola devam edilebilir. Ülkemizde ekonomik buhrandan çok sosyal travma ve sosyalleşme vizyonunda negatif bir icsellesme ile gunde 10 saat telefonda bir şekilde zaman gecircek şekle evrildigimiz icin en iyisi olsun zaten hayatımın çoğu bu 6inc ekranda geçiyor seklinde motivasyonum var.
SAMET-A23
Active Level 9
Galaxy S
Evett doğru 14 yaşındayım mesela yaşıtlarım çok kötü durumda gece uyumuyorlar iphone algısı var ztaen kızlar ayrı alemde iphone iphone. Erkekler gece yatmıyo bende çok oynuyodum ama gece değil boş vakit oldumu oynuyom telefonla
Omenous
Active Level 2
Galaxy S
Sizin nesil tuketici tahammulsuzlugu toplumu olucak abicim malesef, teknolojinin zirvesinde youtube çocuğu olarak büyüdünüz. Arkadaşlıklarda ve iliskilerde restlesme cok kolay cunku evine gidip odana kapandığında elinde 1 telefon varsa konfor alanındasın :(
SAMET-A23
Active Level 9
Galaxy S
Malesef doğru
baya azalttım valla tel kullanımımı ben.
F-I-R-A-T
Active Level 10
Galaxy S
Hocam bu beklentilerin varsa yine almazsın bence
Omenous
Active Level 2
Galaxy S
Sorun yok olduğunda alırız zorla alcaz diye birşey yok, herkes benim gibi sabırlı olsa s22 Ultranın kamerayı degistirip s23U diye satamazlar zaten :)
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
6000 vermezler onu unut. Gerisini bilmem 👍