cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Mesajlar sohbet özelliği kayıt olamama sıkıntısı

(Topic created on: 11-21-2021 03:18 PM)
50 Views
MrtG35
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Daha önce sorunsuz olarak kullandığım mesajlar sohbet uygulaması,bir anda düzgün çalışmamaya başladı.Son günlerde telefonu yeniden başlatmamış olmama rağmen sürekli "Daha iyi bir sohbet deneyimi için sadece bir adım kaldı" uyarısı alıyorum ve benden numara girmemi istiyor.Numara girdikten sonra ekran hic birşey olmadan kapanıyor.Mesajların ayarlar sekmesinden sohbete kaydolmaya çalışıyorum,ancak kaydedilemedi diyip kapanıyor.Telefonu yeniden başlattığımda numara soruyor giriyorum ama yine aynı şey oluyor.Sonrasında  ekranda çok ufak bir sürede bir pencere açılıp kapanıyor,o kadar hızlı açılıp kapanıyor ki ne olduğunu bile göremiyorum.Konuyla ilgili destek rica ediyorum.

2 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba
Konu ile ilgili olarak cihazınızı sıfırlayın
Uygulamalar ekranına Gelin ayarlar uygulamasını bulun tıklayıp girin genel yönetim yazı seçeneğini bulun ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazan yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla yazan Bu yazı seçeneğine tıklayın oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın ve onaylayın
Cihazınızı sıfırlamanız a rağmen sorun halen devam ederse durumun incelenmesi için hata raporu gönderin uygulamalar ekranına Gelin
Samsung menbırs uygulamasını buldun tıklayıp girin altta yer alan yardım Alın Yazısı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden hata raporları yazı seçeneğini bulun ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun ve tıklayın uygun hata seçeneğini Bulamazsanız Diğer hata seçeneğine tıklayın
Cihazınız için uygun hata seçeneğini bulup tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın önemli ayrıntılar ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kayıt verileri gönder yazan Bu yazı seçeneğini mutlaka acı kaldı tutun sorunum sıklığını seçin ve hata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulurken
Samsung menbırs uygulamasını kapatmayın ve uygulamadan çıkmayın rapor tamamen gönderilene kadar uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin yetkililer cihazınızı inceledikten sonra sizlere mümkün olan en kısa zaman içerisinde
Samsung menbırs uygulaması üzerinden bir geri dönüş sağlayacaklardır
Bilmeniz gereken önemli notlar
Not
Telefonunuzda veya tabletinizde yüklü olan Bütün uygulamaların güncellemelerini mutlaka Google Play Store ve Galaxy Store uygulamalarından yapın
Not
Cihazınızı mutlaka en güncel yazılım ile kullanın yazılım güncellemelerini yapmazsanız cihaz hatalı ve sorunlu çalışabilirim yazılım güncellemelerini kontrol etmek için ve grup yüklemek için şu işlemleri yapın
Uygulamalar ekranına Gelin ayarlar uygulamasını bulun tıklayıp girin yazılım güncelleme yazı seçeneğini bulun ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden en yukarıda yer alan indir ve yükle yazan yazı seçeneğine tıklayın cihaz otomatikman yazılım güncellemelerini denetle yiyecektir yazılım güncellemesi olursa oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak güncellemeyi yükleyin ve kurun
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba MrtG35,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes