cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Mağduriyetim,n telafisi Hakkında

(Topic created on: 07-11-2023 01:51 PM)
195 Views
Serdar_Nacioglu
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Kıymetli Samsung Yetkililer, 

Kurumsallığına ürün ve hizmet kalitesine güvendiğim Samsung markasını tercih ettiğimden dolayı bayramdan önce, İzmir Bostanlı bayinizden  65" Samsung 65" OLED 4K S95B serisi TV aldım. Ve çok memnun kaldım. Dün yine aynı bayinizi arayarak, GalaxyS23 + Ultra 512 GB telefon alacağımı bildirdim ve bana kampanyaların ne olduğunu belirtmelerini istedim. 

İlgili arkadaş önce eski telefonu getirirsem belli bir miktara kadar indirim olacağından bahsetti böyle bir şansım olmadığından dolayı başka kampanyalar var mı diye sordum Samsung Watch kampanyasını önerdi 5.000 tl saati 2000 tl alacaksınız yararlanabileceğiniz başka kampanya yok dedi ve o şekilde siparişin hazırlanmasını istedim gidip satın alma işlemini gerçekleştirdim ödemesini yaptım.

Eve gelip telefon kurulumunu yaptım bu arada Samsung resmi sayfasına girip fiyatları kontrol etmek istedim, satın al tuşuna tıklayınca beni direkt online shop sayfasınıza aktardı. Maalesef oraya girdiğimde  ilk karşıma çıkan pop-up bilgilendirme haberi 1 TB modelinin kampanya kodu ile 512gb fiyatına alınabileceğini söylüyordu.

Sabah erkenden bayiye şikayet amaçlı gittim, bunu nasıl atlarsınız bilgi neden vermediniz diye çözüm önerisi sordum, kendilerinin de böyle bir kampanyadan haberdar olmadıklarını belirttiler, onlarda siteye girip kampanyanın olduğunu teyit ettiler evet doğruymuş ama telefonu açmışsınız sim takmışsınız öyle olmasaydı iade alırdık ama şimdi sadece yeni telefon alırsanız bu kampanyadan yararlanabilirsiniz dediler.

Samsung çağrı merkezinden de yaptığım şikayet bildirimine cevap geldi beni arayıp bu kampanya sadece online-shop içindir dediler ama inandırıcı gelmedi öyle olsaydı hem web sitenizde hem de online shop sayfasında bu kampanya sadece online shop içindir ibaresiyle bu durum belirtilmeliydi ve de satın aldığım bayi yeni telefon alırsam bundan bayi üzerinden faydalanabileceğimi teyit etti. Ayrıca kampanyadan faydalanamamak bayiden alım yapan binlerce müşterinize yaptığınız bir adaletsizlik olur. 

Şu an Samsung markasına güvenmemin bana yaşattığı mağduriyetin karşılığı 5.000 TL ve ayrıca hala TV kampanyasından kazandığım 6.000 tl hediye de bana verilen kartlara henüz yatırılmadı ondan da çok korkuyorum. 

Konuyu Samsung Global ve Tüketici derneklerine yazmadan sizlerle paylaşmak ve telafisi nedir diye sormak istedim. Sizlerden gelecek geri bildirim benim için çok önemli bana ayırmış olduğunuz zaman için şimdiden çok teşekkür ederim.

Saygılarımla

3 Comments
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy S
Siz de temsilcinin azabına yakalanmışsınız. 😂 Öncelikle geçmiş olsun. Ben bir şey yapılacağını sanmam. Annem bir bakım merkezi mi neydi çok ileri tarihe randevu almıştı randevu tarihi gelene kadar hamile oldu aradı orayı hamileyim ne yapalım diye çalışan bir şey olmaz daha sonra gelebilirsiniz dedi. Geldiği zaman da almadılar. 😂 Çalışanları yanlış bilgi vermiş. Verdiğimiz parayı zor kurtardık.
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
Çok üzücü olmuş gerçekten. Bence gidin thh'ye şikayet edin . Zaten siz şikayet edince onlar direkt sizi arayıp 512gb'i alıp 1tb vereceklerini söyleyeceklerdir . Thh'den ceza almayı çok göze almazlar diye düşünüyorum
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Serdar_Nacioglu,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes