cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Lutfen bu gonderiyi okuyalim okutturalim Alin size samsung turkiyenin rezilligi

(Topic created on: 12-01-2022 10:06 PM)
67 Views
dgkns215g0
Active Level 1
Options
Galaxy S
Ilk oncelikle bunu okuyan members admini bu yorumu silme ki insanlar samsung turkiyenin nasil bir rezillik oldugunu gorsun senden bunu istiyorum.

Evet arkadaslar simdi konumuza gelelim
image

Gordugunuz gibi ben dun gece bi konu acmistim herkes de aksam (yani suandan bahsesiyolar) ve ne oldu? 
Tabikide guncelleme gelmedi.
S21 fe s20 fe ye geldi
S21 ultra da dahil s21 serisine gelmedi. 

image

Gordugunuz gibi tarih iyice geriledi ben artik umidi tamamen kestim.

(Ayrica telefona yaklasik 2 aydir ne guvenlik nede baska bisey guncellemesi gelmiyo)

Eger ki samsung almayi dusunen birileri varsa bunu okumalarini cok istiyorum. 
Eger ki bu telefonu aldigim gune gitseydim kesinlikle ip 12 alirdim. 
Eger konunun ne oldugunu bilmeyenler varsa members de onceki gonderilerime bakin (ss de ki yani) 
Ben artik daha fazla konusmak istemiyorum acikcasi 
Kisaca samsung turkiyedeki calisanlari degistirmezse daha bir suru kullanici kaybeder.
24 Comments
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
Hala eninde sonunda gelir diyen -muhtemelen olay hakkında bilgisi olmayan- arkadaşlar var . Onlara şunu söylemek istiyorum: tr dusinda neredeyse tüm ülkelerde s21 serisi güncellemeyi alan ikinci seri oldu , Avrupa bu ayın ilk haftasında alırken hindistan 2. Haftanın ortasında aldı , Afganistan bile bu güncellemeyi almışken tr de hala tık yok . Ama bizi sinirlendiren sadece bu değil , bakın guncelmiyiz.com da liste oluştuğunda diğer tüm telefonların güncellemeyi alma tarihi 20 Kasım-20 Aralık iken s21 serisinin 1 Kasım -1 aralikti yani bu şu demek , s21 güncellemeyi daha önce alacak . Ama öyle olmadı , bizimle dalga geçermiş gibi önce A 53 , note 20 serisi , s20 ultra , s20 fe exynis , a73 ,a52 , s21 fe , m52 guncellemeyi aldı ama bizim daha önce almamız lazım çünkü olması gereken bu diğer tüm ülkelerde böyle bu ki önce S ve Note serisi alır , A serisine vermek ne demek ? Bu sonraki yılın amiral gemisi var iken bir önceki yılın amiral gemisine vermek ne demek ? Bir de utanmadan bizim serinin güncelleme tarihini ertelediler 1 ocağa . Şimdi neden sitem ettiğimizi anladınız mı?
dgkn s215g
Active Level 3
Galaxy S
Okadar haklisiniz ki..
Mert_Y
Active Level 1
Galaxy S
Haklısınız. S serisi telefon kullanan biri olarak bende duyduğumda çok saçma buldum. Turkiyedeki satis politikasından mi nedir bilemiyorum. Guncelleme siralamasi konusunda haklısınız.
dgkn s215g
Active Level 3
Galaxy S
Boyle politika olamaz ki abi
Solution
Limoncelloo
Active Level 9
Galaxy S

ONE UI 5  gelcektir ama tarihler değişebilir normaldir veya tarihler netleşmeyebilir. paylaştığım gönderimden bilglere ulaşabilirsin hocam

0 Likes