cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Lutfen bu gonderiyi okuyalim okutturalim Alin size samsung turkiyenin rezilligi

(Topic created on: 12-01-2022 10:02 PM)
85 Views
dgkns215g0
Active Level 1
Options
Galaxy S
Ilk oncelikle bunu okuyan members admini bu yorumu silme ki insanlar samsung turkiyenin nasil bir rezillik oldugunu gorsun senden bunu istiyorum.

Evet arkadaslar simdi konumuza gelelim
image

Gordugunuz gibi ben dun gece bi konu acmistim herkes de aksam (yani suandan bahsesiyolar) ve ne oldu? 
Tabikide guncelleme gelmedi.
S21 fe s20 fe ye geldi
S21 ultra da dahil s21 serisine gelmedi. 

image

Gordugunuz gibi tarih iyice geriledi ben artik umidi tamamen kestim.

(Ayrica telefona yaklasik 2 aydir ne guvenlik nede baska bisey guncellemesi gelmiyo)

Eger ki samsung almayi dusunen birileri varsa bunu okumalarini cok istiyorum. 
Eger ki bu telefonu aldigim gune gitseydim kesinlikle ip 12 alirdim. 
Eger konunun ne oldugunu bilmeyenler varsa members de onceki gonderilerime bakin (ss de ki yani) 
Ben artik daha fazla konusmak istemiyorum acikcasi 
Kisaca samsung turkiyedeki calisanlari degistirmezse daha bir suru kullanici kaybeder.
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy S
Windows 11 erken çıktı da ne oldu 1 yıldır toparlayamadılar güncellemeyi erken vermektense sorunlarını çözüp 2 ay sonra versinler. Güncelleme erken gelse sorun var geç gelse niye geç geliyor Bi salın yahu oksijeniniz kesilmedi telefonla yine 2 instagram bakacaksınız
0 Likes
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy S
Abi sıkıntı diğer ülkelerin bizden önce alması ve zaman farklarıda değişiyor 2 de bir samsung türkiye ekibi sorumluluk bilmiyor
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy S
Kardeşim ben de biliyorum bunu. Note 3 ten bu yana samsung kullanıyordum. Note 3lere Rusya yazılımı erken çıkıyordu Rusya rom kurardım. S8+ lara alman romu erken çıkardı alman kurardım. S20fe ye Malezya romu kuruyorum. Keşke samsung Türkiye işini iyi yapsa erken verse ama burayı her açtığımda aynı muhabbet dönüyor yazsakta yazmasakta geç geliyor
myDream44
Active Level 6
Galaxy S
Benim kendi şahsi düşüncem samsung düşük bütçelerin dostu yüksek bütçelerinde dostu her zaman elma derim..
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy S
Samsumg asıl yüksek bütçelerin dostu markaların en önemli şeyleri bu işten kaar etmektir ee adamlar doğal olarak yüksek modellerle daha fazla uğraşıyorlar yani kısacası parayı veren düdüğü alır mantığı
myDream44
Active Level 6
Galaxy S
Benim demek istedigim 20 30 bin tl bütçem olsa bu paranın hakkını vericek tek cihaz elma derim...Samsunga en fazla vericegim bütçe 10 bin tl üstünüde zaten haketmiyor..
orkunemir
Active Level 7
Galaxy S
Ben şunu diyorum samsung sadece ne kadar satış yaptığına bakıyor isteklerimiz asla tam olarak iletilmiyor yazık paramıza obje silgisi hala gelmedi türkçe dil desteği yok telefon telefondur amiral gemisi yok albay gemisi ayrımını da artık bırakın
dgkn s215g
Active Level 3
Galaxy S
Cok haklisiniz
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy S
Abi güncelleme dediğin sey telefonu telefon yapan şey yani biz niye çırpınıyoruz zannediyorsun hem yeni özellikler yeni optimizasyonlar belki kasma olayları çözülmüştür diye merhak ediyoruz yani ve bu konuda da heyecanlamamız normal bence
dgkn s215g
Active Level 3
Galaxy S
Evet bende burdakilere bunu anlatmaya calisiyorum