cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Lütfen s9 boyut ve ekranında telefon üretin!

(Topic created on: 05-09-2022 05:12 AM)
74 Views
1insan34
Active Level 3
Options
Galaxy S

Samsung s9 dan s21 e geçtim. S9 kavisli ekran, 5.8 inç ekran kasa kalitesi, ele oturması ile inanılmaz bir telefondu. Kavisli ekran kullanım kolaylığı sağlıyordu. Yani o kibar harika Telefondan buna dönüşüp kalas gibi telefon yapmak ilerlerme değil! 

Herkes büyük, ağır telefon istemiyor. Hafif, kibar, küçük ekran arayan da çok. Apple gibi şunu bir anlasın artık samsung. Nereye yazacağımı bilemedim buraya yazdım. 
5 Comments
GLXYS23
Expert Level 3
Galaxy S
S9 tasarımdaki ve onun havasındaki tek model s20+ dı, hem kavisli ekran hem boyut olarak S9 a benziyordu
1insan34
Active Level 3
Galaxy S
Bilsem onu alırdım. Bir aydır hiç sevmedim bu tasarımı, büyüklüğü... Köşelerden geri yapınca pürüz geliyor eline batıyor kenarlar... Yani telefon üretenLer sanıyor ki herkes büyük ekran Peşinde. Halbuki 5.8 150 gram şık bir telefon 30 - 60 yaş için yetiyor
GLXYS23
Expert Level 3
Galaxy S
S21 serisinde de yok s22 serisinde de yok o tasarım sadece s20 serisinde var , dikkat edin s22 serisindeki telefonları aynı iPhone benzetmeye başladılar
0 Likes
1insan34
Active Level 3
Galaxy S
Haklısınız da iPhone almak istesek onu alırız. Ben zaten ağırlık ve kabalık olarak hiç beğenmiyorum iPhone'u. Kaldı ki iPhone bile küçük ekran Ve hafif telefonlar çıkarıyor. Piyasada karşılığı var. Samsung da daha Şık telefonlarla küçük ekran, hafif telefon çıkacağı yerde en küçük ekranı 6 inç üstüne çıkardı. Cidden anlamak güç...
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba 1insan34,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz.

Teşekkürler.
MOD