cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Kulaklık ses

(Topic created on: 12-13-2022 09:43 AM)
135 Views
ctopcu26
Beginner Level 3
Options
Galaxy S

S21 fe telefonum kablolu kulaklık müzik dinlerken parça geçişlerinde sıradaki ilk parçanın ilk 1-2 saniyesini kesiyor. Örnegin film izlerken sessiz bir sahne oldu sanki cihazın ses çıkışı kapanıyor tekrar konuşma sesi veya ortam sesi gelince gecikme oluyor ve konuşma sahnesiyse kelimenin ilk harfleri kesilipte ses geliyor anlamsız bir seyir keyfi oluyor. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba ctopcu26,

Cihazınıza, farklı bir kulaklık takarak denediğinizde de aynı sorun görülüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Samsung80
Active Level 8
Galaxy S
Maalesef Android ve Windows ta kararsızlık bir türlü çözülemedi. İyi çalışan bir özellik bir süre sonra kararsızlaşabiliyor. Eğer çok takıntılı ve düzen düşkünü iseniz bedeli var Apple.
0 Likes
ctopcu26
Beginner Level 3
Galaxy S
Haklısınız.Eski apple kullanıcı olarak samsunga geçtim açıkcası biraz pişman oldum.
0 Likes
Samsung80
Active Level 8
Galaxy S
Ben yıllar önce windowstaki problemlerden macbook pro ya geçmiş ve 3 yıl kadar kullanmıştım şimdi Windows a geri döndüm. Apple ile aralarında 10 yıl **bleep** var görünüşte aynı işi yapıyorlar ama kullanıcı deneyimi olarak Aplle hep önde. Ancak maliyet yüksek maalesef.
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba ctopcu26,

Cihazınıza, farklı bir kulaklık takarak denediğinizde de aynı sorun görülüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes