cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Kulaklık Sararması

(Topic created on: 02-01-2020 11:12 PM)
773 Views
S10eUsers
Active Level 3
Options
Galaxy S

Akg beyaz renkte kulaklık mevcut. 2 aydır kulkanmaktayım ve kulaklık başında sararmalar oluştu. Beyaz renk üzerinde gerçekten kötü duruyor. Çıkarmaya çalıştım ama olmadı. Durum hakkında deneyip de çözüme ulaşan var mı??

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba S10eUsers,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Kutu içeriğinden çıkan aksesuar ise kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
tatlıbela01
Active Level 6
Galaxy S
sararan **bleep** asla peyazlatılamaz tek çare ince zımpara ile üst deriyi almaktır
0 Likes
Kedicik
Active Level 5
Galaxy S
O beyaz plastiklerde maalesef başa çıkmanız gereken bir şey, ama bir arkadaşın tabletinin arkası sararmıştı, iğneyle kazıyınca KİR olduğunu f a r k ettik 🙄
S10eUsers
Active Level 3
Galaxy S
Anladım. Çok teşekkürler.
0 Likes
ygtylc
Active Level 7
Galaxy S
ısıdan değil de amonyak ya da hidrojen peroksit temizliyordu ama dikkat edin kulaklığın içine kaçmasın. bu arada bunu yaparken akg logosu silinebilir.
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba S10eUsers,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Kutu içeriğinden çıkan aksesuar ise kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes