cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Konser videosu 30 fps mi, 60 fps mi olmalı?

(Topic created on: 04-26-2024 06:04 PM)
219 Views
MKarahan_
Active Level 4
Options
Galaxy S
Merhabalar. S23 Ultra kullanıyorum ve 2 gün önce konser vardı ve çektiğim bütün videoları 4K 60 FPS'de çektim. İçimde bir soru işareti kaldı ve konseri tekrarlayamayacağım için size sormak istedim. Sizce görüntü kalitesi olarak aralarında **bleep** var mı? Yoksa 30 FPS daha mı güzel görüntü verirdi?

4 Solutions

Accepted Solutions
Solution
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
30 fps daha az ışık istediği için daha net görüntü verir her zaman o yüzden konser için bana göre 30 fps seçilmesi lazım.

View solution in context

Solution
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy S
30 çünkü karanlıkta 60p kaliteyi düşürüyor.Konser başladıgında 60,hava karardıgında 30p kullan.

View solution in context

Solution
yns21fe
Active Level 10
Galaxy S
30FPS özellikle gece vakti çok daha iyi bir sonuç verir.

View solution in context

Solution
Galaxy S
kamera sabit kalacaksa 4k 24 karede en üst performansı alırsınız. çok hareket olmayacaksa 30 karede çekin. ışığı daha iyi alıp daha kaliteli görüntü işleyecektir.

View solution in context

5 Comments
Solution
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
30 fps daha az ışık istediği için daha net görüntü verir her zaman o yüzden konser için bana göre 30 fps seçilmesi lazım.
AlperGüler
Active Level 8
Galaxy S
Konserden bir zoom fotosu gelirmi ?
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy S
30 çünkü karanlıkta 60p kaliteyi düşürüyor.Konser başladıgında 60,hava karardıgında 30p kullan.
Solution
yns21fe
Active Level 10
Galaxy S
30FPS özellikle gece vakti çok daha iyi bir sonuç verir.
Solution
Galaxy S
kamera sabit kalacaksa 4k 24 karede en üst performansı alırsınız. çok hareket olmayacaksa 30 karede çekin. ışığı daha iyi alıp daha kaliteli görüntü işleyecektir.