cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Klavye sorunu

(Topic created on: 10-05-2021 03:42 AM)
214 Views
Faruk57
Active Level 6
Options
Galaxy S

Arkadaşlar samsung un orjinal klavyesi ile 3*4 klavye modunda t9 modu yok varda ben mi bulamadın mesala nerde diye yazıyorum bastığım tuşlar da olan ilk harf çıkıyor mdpdd gibi

9 Comments
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy S
Samsung ayarlar (çark simgesi) _ diller ve türler _ Türkçe _ 3x4 klavye Screenshot_20211004-234812_Samsung Keyboard.jpgScreenshot_20211004-234802_Samsung Members.jpg
Ottomanyy
Active Level 3
Galaxy S
Klavyeyi bu şekilde sayı moduna alabilir miyiz
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy S
Bende ayarlarda stil ve düzen - klavye düzeninde sayı tuşları açık 3×4ü seçince direkt böyle çıkıyor Screenshot_20211005-031218_Samsung Keyboard.jpg
Ottomanyy
Active Level 3
Galaxy S
Bazen çok rakamlar yazıyorum klavyenin en üst kısmında sayılar var soldan ancak benim istediğim bu... yani sayı moduna girdiğimde böyle bir klavye ile karşılaşmak istiyorumScreenshot_20211005-034013_Yap Kredi Mobil_116.jpg
Faruk57
Active Level 6
Galaxy S
Samsung s20 sıkıntı var galiba klavye sorunu
0 Likes
Faruk57
Active Level 6
Galaxy S
Sanırım sayı modu otomatik açılıyor
0 Likes
Faruk57
Active Level 6
Galaxy S
Bizim sıkıntı şu şekilde mesala mesaj bölümüne girdim mesaj yazacağım kişi ismini bulmak için yazdığım da t9 çalışmıyor bastığım harfler gözüküyor ama mesaj yazma yerine geçince klavye normal çalışıyor yani arama modu işleminde t9 çalışmıyor
0 Likes
Faruk57
Active Level 6
Galaxy S
Bu işlem google arama motorun da da aynı
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Faruk57,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes