cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Kamera

(Topic created on: 02-09-2023 04:08 PM)
233 Views
ErdemS21FE
Active Level 8
Options
Galaxy S

Benim telefonum S21FE bu telefonun normalde 30x zoomu vs. var ama tabi aşırı yakınlaştırınca kötü çekiyor bu yüzden video kısmından 10x yapıp çekiyodum şimdi **bleep** ettim video kısmında da 3xi geçince kamera değişiyor ve en alttaki kamera aşırı kötü çekiyor eskiden sadece video kısmında ana kamera 10x yaklaştırıyor ve gayette güzeldi.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
video kalitesini 1080p 60 fps ve üstü yaparsan ana kamera ile çekmeye ve 10x zoom yapar ama düşürdüğünde 1080p 30fps diğer tüm kameralar video çekebiliyor o yüzden düşüyor kalite
30x zoomdada elin titremiyosa veya gimbal üzerinde gayet iyi video çekersin

View solution in context

6 Comments
Solution
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
video kalitesini 1080p 60 fps ve üstü yaparsan ana kamera ile çekmeye ve 10x zoom yapar ama düşürdüğünde 1080p 30fps diğer tüm kameralar video çekebiliyor o yüzden düşüyor kalite
30x zoomdada elin titremiyosa veya gimbal üzerinde gayet iyi video çekersin
ErdemS21FE
Active Level 8
Galaxy S
Videoda 30x zoom yok 12x var zaten benim amacım video değilde yakınlaştırmaydı bunu bilmiyordum şimdi denicem
ErdemS21FE
Active Level 8
Galaxy S
Fotoğraftada dediğin gibi bir ayar var mı? En azından 3xten sonra değişmesinde biraz daha kaliteli çeksin
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
3x kameranın ben daha kendi cihazımda çalıştığını çok nadir gördüm portre gibi modlarda çalışıyor diye tahmin ediyorum 30x zoom yapıp fotoğraf kısmından deklanşöre uzun basarsan videoda çekiyodu 30xte kaldırmışlar
sefa123
Active Level 5
Galaxy S

3x optik var 3x den sonra bozulması normal 

0 Likes
ErdemS21FE
Active Level 8
Galaxy S
Ana kameranın zoomu daha iyi zaten Emir'in çözümü oldu