cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Kamera

(Topic created on: 03-27-2023 05:14 PM)
116 Views
sbgbii
Active Level 3
Options
Galaxy S

Çektiğim fotoğrafların kenarında mutlaka böyle bir görüntü oluşuyor, hareket eder gibi titreşim oluşmuş gibi. Temizledim sabit bir yere koydum çektim düzelmiyor. S21 Fe kullanıyorum ne yapabilirim? 

image

image

19 Comments
BURchinaS21f
Expert Level 3
Galaxy S
Bendede var aynı sorun ..guncelleme ile düzelir umarım..servisede vermek istemiyorum..
sbgbii
Active Level 3
Galaxy S
Ben de servise vermek istemiyorum umarım düzelir. Güncelleme ne zaman gelecek belli mi?
0 Likes
BURchinaS21f
Expert Level 3
Galaxy S
Valla Mart guncellemesi eli kulaginda 1 haftaya gelmesi lazım..ama ben bı yazı okudum guncellemeyle olacak birşey değil diyordu..s23 lerdede aynı sorun var herkes şikayetçi.
0 Likes
BURchinaS21f
Expert Level 3
Galaxy S
Mesele bak çiçeği çektim yaprak uçları bulanik sadece yaprağı net alması lazim ..ama sadece ortada bı yer net alıyor üç tarafkar bulanik 20230327_142546_1000011940_1679916347.jpg
sbgbii
Active Level 3
Galaxy S
Evet evet tam olarak böyle karmaşık bir alan çekerken belli olmuyor ama özellikle yazı çekerken çok belli ediyor sadece ortaya odaklama yapıyor. Bana da güncelleme ile düzelmez gibi geliyor ve gerçekten çok can sıkıcı
0 Likes
BURchinaS21f
Expert Level 3
Galaxy S
Valla benimde canım çok sıkkın bu konuda bilmiyorum bakalim ne olacak. Telefon güzel gayet iiyi memnunum ama bu kötü oldu.heo samsung kullanirim ilk defa böyle birşey yasadim.kkronik bir sorun buyuk ihtimalle..
0 Likes
sbgbii
Active Level 3
Galaxy S
Ben de çok memnunum telefondan. Tereddütte kalarak aldım ama beklediğimin çok üstünde performansı. Kamerayı **bleep** edince moralim çok bozuldu. En son servise gidecek herhalde.
0 Likes
BURchinaS21f
Expert Level 3
Galaxy S
Aynen bende öyleyim... biraz önce uzaktan erişim yaptim . birşeyler yaptılar ama olmadı..ordan şey dediler guncelleyle düzelecek birşey dediler bakalim ne olacak..şu anda bize kronik bir hata diye bir bildiri gelmedi dediler
Uygunsa
Active Level 3
Galaxy S
Çekim modunu Full yapıp deneyin bir de.
0 Likes
sbgbii
Active Level 3
Galaxy S
Yaptım olmadı maalesef
0 Likes