cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Kamera siluetini tüm uygulamalarda göster/gizle ayarı

(Topic created on: 01-18-2023 01:30 PM)
99 Views
logolog
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Kamera siluetini tüm uygulamalarda kolayca açıp kapatabilmenin bir yolu yok mu acaba? Yüzlerce uygulamayı tek tek açmak aşırı zaman kaybı. Samsung'un bunu düşünememiş olmamalı. 

Ayriyeten S20 FE cihazımı hem Google hem de Samsung yedeklemesini yapmış olmama rağmen sıfırlamadan sonra Kamera silueti ayarlarım da sıfırlanmış oluyor ve de bu ayarlamalar geri yüklenmiyor. Sonuç olarak yeniden tek tek tüm uygulamalar için bu ayarı açmak hem çok sinir bozucu hem de aşırı zaman kaybı olmakta. Bu denli bir işlev kaybı Samsung tarafından düşünülmemiş olmamalı diye düşünüyorum. Buraya bir danışayım bir ihtimal ben bir şey kaçırıyorum ya da farklı bir yolu(otomasyon vb.) olabilir diye. Ne dersiniz?

image
4 Comments
Galaxy S
Geliştirici seceneklerde böyle bir ayar var,işinizi sizin istediğiniz gibi görmeye bilir ama birlikte bir şeyler düzenleyebilirsiniz ve ayrıca bu uygulamada galaxy store bulunmaktadır.Screenshot_20230118_123357.jpgScreenshot_20230118_123742.jpg
logolog
Beginner Level 2
Galaxy S
Cevabınız için teşekkür ederim. İlk önerinizi çok önceden denemiştim bir işe yaramadığını hatırlıyordum, öneriniz üzerine tekrar denedim emin olmak için sonuç: ekranı kullanılamaz hale getirmek dışında bir işlevleri yok benim cihazımda.
Uygulama önerinizi de deneyeceğim sırf nasıl bir deneyim sunduğunu görmek adına. Ama o da benim asıl arzum olan o orjinal küçük delik ile ekran arayüzünde en az kayıp sağlayacak şekilde kullanım deneyimi sağlamak amacından uzak görünüyor.
yusufision
Active Level 8
Galaxy S
M serisine özel kamerayı gizleme var diye biliyorum
logolog
Beginner Level 2
Galaxy S
Cihazımın S 20 FE olduğunu belirtmiştim.
0 Likes