cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Kırılmaz cam ve kılıf

(Topic created on: 02-27-2024 11:18 AM)
231 Views
umvvt
Active Level 4
Options
Galaxy S
Telefonu kırılmaz camsız kullanan varmı geçen çıkarttım ekran yap gibi akıyor ön kamera kalitesi arttı kılıfda kullanmıyorum telefonu daha çok sevdim Allah korusun kırılırsa gecmis olsun kırılmaz camların önemi varmı yada kılıfların kılıfda arka kamerayı baya etkiliyor fotolar bozuk cıkıyor
24 Comments
Sanalad
Active Level 4
Galaxy S
Önceki telefonumda kırılmaz cam vardı yüksekten düştü kırılmaz cam kırılmadı ama iç ekranı kırıldı ironik bir an olmuştu benim için 😀 Şimdiki telefonumda da kullanıyorum. Kırılmaz cam en azından çiziklerden, ufak darbelerden vs koruyor. Kılıf olarakta kamera koruyucusu vardı onu çıkardım bariz bir şekilde etkiliyor kaliteyi.
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy S
Darbe koseye denk gelince kirilabiliyor. Bende de oldu aynisi.
0 Likes
Sanalad
Active Level 4
Galaxy S
Benim dümdüz düştü köşeye vs gelmedi ona şaşırmıştım.
0 Likes
umvvt
Active Level 4
Galaxy S
Çizilme falan olmaz ya bilerek çizmedikçe gorilla class falan diyolar çizilmez kolayca bence
0 Likes
Sanalad
Active Level 4
Galaxy S
Tabi orası öyle de az paralar vermiyoruz ekstra tedbir almış oluyoruz.
0 Likes
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy S
🥲
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy S
Lens kismi acik olan kiliflari tercih etmelisin. Ekran koruyucu olarak da on kamera kismi delikli olanlar var. Ikisi de kamera kalitesini dusurmez. Kilifsiz kullanma bence duserse sıkıntı 😁
0 Likes
umvvt
Active Level 4
Galaxy S
Knk öyle kılıflar yok hiç s22 için
0 Likes
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy S
Bunu kullaniyorum s22 de. Hicbir kalite kaybi yok. Olmasi da mantikli degil zaten su sekilde.20240227_112932_1000006276_1709022575.jpg