cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Isınma sorunu

(Topic created on: 03-26-2021 04:47 PM)
102 Views
ordulu9252
Active Level 6
Options
Galaxy S

S20 Fe cihazım var 10 günlük,alındığı günden beri sorun var şarj çabuk bitiyor ve ısınıyor sosyal medyada bile ısınıyor oyun oynamak imkansız.ne yapmak lazım bu paraya çöp yığını almışız 

5 Comments
melisaa06
Active Level 8
Galaxy S
bugün baktım vatandan harika cihaz arkadaşa aldım herhangi bir sorunu yok 5 6 saatir yanımda oynuyor sorun yok
0 Likes
ordulu9252
Active Level 6
Galaxy S
Pazartesi servise göndercem 10 günlük cihaz tamirlik olacak
0 Likes
system32ExE
Active Level 8
Galaxy S
Android 10 KRONİK sorunlu. Aynı şekilde Android 9 da. En stabil Android 6.0 ile 8.0 idi. Ondan sonrası bozdular. Android altyapısını bilmeyen kişiler ya format at der ya da, şunun kontrolünü yap vs derler. Tek çözüm GÜNCELLEME ile elden geçirilip, düzeltmeleri lazım.
0 Likes
Galaxy S
Bir kaç ay önce s20 fe aldım. Ama aşırı ısınma var. Son zamanlarda da şarj çabuk bitiyor. Bazende ekran algılama yapmıyor. Ayıplı mal. Çözüm lütfen.
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba ordulu9252,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes