cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Iphone 15 mi samsung s23 ultra mı

(Topic created on: 02-17-2024 11:37 AM)
617 Views
Hakan0
Active Level 7
Options
Galaxy S
Arkadaşlar telefon alma arefesindeyim aslında kararım net s23u ama s23 u da sıkıntı çeken arkadaşlar varsa yazabilir mi ve bir de daha önce iphone kullanan arkadaşlar varsa (her hangi bir modelini) deneyimlerini anlatabilir mi telefonu satmak için almıyorum bu arada. Her anlamda hangisi daha iyi
49 Comments
yns21fe
Active Level 8
Galaxy S
düz 15 ise düşünmeye gerek yok zaten s23u
0 Likes
Hakan0
Active Level 7
Galaxy S
Pro olmuş olsa peki
0 Likes
Segosd
Active Level 5
Galaxy S
Kalemi aktif yoğun kullanmayacaksan ve imkanın varsa 15 pro alman çok daha mantıklı.
0 Likes
Hakan0
Active Level 7
Galaxy S
O da iyi bir telefon yalnız daha önce de söylediğim gibi bana iphone ile ilgili samsungu bıraktıracak öyle bişey söyleyin ki iphone seçeyim. Ben iphone ile arasında dağlar kadar **bleep** göremiyorum ama bazı arkadaşlar iphone daha iyi diyorlar ben buna katılmıyorum hâlâ
0 Likes
Segosd
Active Level 5
Galaxy S
Sana şöyle söyleyim Türkiye şartlarında eğer iphone 15 pro yu satın alıp memnun kalmazsa değeri düşmeden satar 23u alırsın. Ama s23u alıp begenmezsen satıp üstüne para koyman gerekir iphone alabilmek için. Mart gibi iphone zam gelecek zaten.
yns21fe
Active Level 8
Galaxy S
S23 Ultra'nın 3 yıl güncelleme ömrü kaldı. iPhone 15 ise 5 yıl daha güncelleme alacak. Belki bu geçerli bir sebep olabilir.
Hakan0
Active Level 7
Galaxy S
Olabilir elbet ama üste para koyup s24 ultraya yönelirsem 7 yıl güncelleme alacak yani yine pek bi sebep yok gibi
0 Likes
by35
Active Level 8
Galaxy S
Hiç düşünmeden 15
Hakan0
Active Level 7
Galaxy S
Nedenini de açıklar mısınız
bana öyle bir sebep söyleyin ki apple tarafına geçeyim
0 Likes