cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Huawei watch gt3 sorunu

(Topic created on: 07-16-2022 10:01 PM)
799 Views
helloxx
Active Level 2
Options
Galaxy S

Merhaba,

Arkadaşımla birer tane Huawei watch gt3 akıllı saat aldık. Ben samsung s22 kullanıyorum arkadaşım poco x3 gt kullanıyor. Ama benim telefonda hep sorun verdi. Zaten bu teli aldığım günden beri sorunları bitmiyor. Şimdi saat sorununa geleyim. Saate Bluetooth ile bağlanınca Bluetooth listesinde cihazın bağlı olduğu yerde dişli simgesine tıklayınca tüm seçeneklerin aktif en üstte aramalar tiki aktif olmuyor. Açılıp kapanıyor. Arama geldiğinde çağrı sırasında çalan müziği kesik kesik çaldırıyor. Aramayı cevapladığımda sesim bir kaç saniye karşıya geç gidiyor. Arkadaşın telinde öyle sorunlar yok. Sorun saattedir dedik benim saati arkadaşın teline bağladık jilet gibi çalışıyor. Onun saatini bu telefona bağladık yine aynı sorun. Yav kardeşim her şeyi mi sorun olur samsungun. Daha önce bildirimlerden kaynaklı sorunlar bildirdim. Mesaj geliyor telefon hiç ses çıkarmıyor ekran açılmıyor. Ardından ikinci mesaj gelince ses geliyor ekran açılıyor. Ne tuhaftır ki mesaj gelince saat titriyor öyle anlıyorum mesaj geldiğini. Bir samsung s22 cihazında mesajın geldiğini anlamak için saat mi kullanmalıyız. Daha can sıkıcı sorun saat bağlı olmasına rağmen bu sefer telefona bildirim geliyor saate bakıyorum bildirim yok. Bluetooth bağlantısını kesmiş. Defalarca samsung tutor ile telefona bağlandılar sorunu bulamadılar. Kendileri de bilmiyorlar sorun nerde. Herkes bir şeyler kurcalıyor şimdi oldu diyor sonuç aynı. Bu sorunları bir ben yaşıyorsam bu telefonu iade edeyim. Nefret ettim bu samsungtan bir daha almam kimseye de önermem. 

image

13 Comments
MelıhDk
Active Level 5
Galaxy S
Bende ilk çıktığından beri gt2 pro kullanıyorum s20 ultrada ve s10 plus ta bir problem yaşamadım ayarlara girip sıfırla altında bulunan tüm ayarları sıfırla diyip tekrar bağla o sorun düzelir sen telefonu alırken smart switch kullanmisin bende senin soruna zıt bir sorun yaşadım kamera ile ilgili samsung baglanti yapıp öyle çözdü. Screenshot_20220716-212822_Settings.jpg
helloxx
Active Level 2
Galaxy S
Evet smart switch kullandım hocam. Tüm bu saat,bildirim vs sorunlar ondan mıdır diyorsunuz. Cihazı Komple yedekleyip sonra komple sıfırlayım mı, düzelir mi?
MelıhDk
Active Level 5
Galaxy S
Evet telefon ayarları sifirlaniyor sadece tümden bir format degil fabrika ayarına dön deme yeter
MelıhDk
Active Level 5
Galaxy S
Üste işaretli alandan tüm ayarları başa alabilirsin Screenshot_20220716-215110_Settings_178681_1657997470.jpg
helloxx
Active Level 2
Galaxy S
Teşekkür ederim 😊
Heyyee
Active Level 7
Galaxy S
Benim tlf A51 ve saatim gt 2 pro daki seçenekler aynı seninki gibi ama problem yok. Arama yanıtlama, arama yapma hepsini yapıyor. Sorun ne ki?Screenshot_20220716-214603_Settings.jpg
helloxx
Active Level 2
Galaxy S
Arama gelince zil sesinde kesinti oluyor. Saatten cevaplarken iki üç kere yeşile basıyorum geç cevaplıyor. Telefondan aramayı cevaplayınca da 1 ya da 2 saniye geç başlıyor görüşme
Heyyee
Active Level 7
Galaxy S
Deneme amaçlı eşimi aradım konuşma esnasında kendiliğinden aktif oluyor o seçenek. Ewet arama gelince 1 defa açma tuşuna basıyorum 1 2 saniye sonra geliyor ses. Ayrıca telefon zil sesinde tekleme gibi birşey oluyor arama gelince. Bunlar saatin karakteristik özelliği bence sorun edecek bi durum yokScreenshot_20220716-220022_Settings.jpg
helloxx
Active Level 2
Galaxy S
Ama saat başka android cihazda denendi. Pocoda ve iphoneda. Böyle bir sorun olmadı. Sadece samsungta oluyor