cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Hindistan'da S22 Serisine BETA 3 yayınlandı !!

(Topic created on: 11-02-2023 09:04 AM)
394 Views
S23Ultra_GalaxyAI
Active Level 9
Options
Galaxy S
Samsung, Kasım 2023 yamasının ayrıntılarını henüz yayınlamadı. Google'ın önümüzdeki Pazartesi Kasım 2023 yamasını yayınlamaya başlaması beklenirken, Samsung zaten bunu Galaxy S22 serisinde dağıtıyor. Bu arada bir sorun var; bu yama One UI 6'nın en son Beta sürümüne dahil ediliyor.

Samsung bugün Hindistan'da Galaxy S22 serisi için Kasım 2023 yamasını içeren One UI 6 Beta 3'ü kullanıma sunmaya başladı. One UI 5.1 çalıştıran akıllı telefonlar şu anda yamanın kurulumu için uygun değil ancak Stable One UI 6 güncellemesi onu içerecek.

image

Kasım 2023 güvenlik yamasının yanı sıra, Samsung'un S22 serisi için One UI 6 Beta 3'ü bir dizi hata düzeltmesiyle birlikte geliyor.

Sürüm notları arasında kameranın çalışma kararlılığına yönelik iyileştirmeler, Samsung Pass otomatik tamamlamayla ilgili sorunlar ve geliştirilmiş VoNR geçişi yer alıyor. Değişiklik günlüğü: 

Düzeltilen hatalar • Geliştirilmiş kamera çalışma kararlılığı • Samsung Pass otomatik tamamlama arızası iyileştirildi • Uygulama çökmeleri de dahil olmak üzere genel yazılım kararlılığı iyileştirildi Geliştirilmiş VoNR Geçişi

Gelişmeler için beni takip etmeyi unutmayın,
Sağlıcakla kalın.😊
13 Comments
victorhugo
Active Level 9
Galaxy S
Kaç tane beta alacak
Galaxy S
Bu Kasım ayı'nda stabil sürüm yayınlanması bekleniyor 1 veya 2 tane daha beta yayınlanması bekleniyor sonrası stabil sürüm
KayraGüler
Active Level 6
Galaxy S
Hayır bu son beta
KayraGüler
Active Level 6
Galaxy S
Hafta sonu ve ya önümüzdeki hafta stabil sürüm geliyor
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
S22 için Beta 3 son diye biliyorum. Pazartesi günü stabil sürüm dağıtıma çıkıyor.
Galaxy S
Nerden anladın knk
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Bütün sayfalar ve samsung beta moderatörü beta 3 son dedi
Galaxy S
Hmm anladım eğer öyle olursa A54 5G ye gelir belki dimi yoksa Aralık sonuna mi kalır?
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Kasım sonu alır