cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Hayalet ekran

(Topic created on: 01-19-2023 08:18 PM)
223 Views
CANEWAR
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Telefonum samsung gallaxy s20fe ekranımda hayalet ekran denilen yanıklar oldu mediamarktan aldım samsung türkiye garantili sanki ekranı ben yakmışım gibi mediamarkt kulanıcı hatası dedi samsung bayisine götürdüm hayalet ekran yanıgı garanti kapsamına girmiyor dedi samsung sitesinden araştırma yaptım fabrikasyon veya kulanıcı hatası degil tamamen ekranın özeligi diyo ekranda bütün herşeyin simgesi çıktı herşeyi çifter çifter görüyorum samsung almayın pişmanlık bögle rezil bir marka görmedim iphoneden şaşmayın

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba CANEWAR,

Talebiniz için iletmiş olduğumuz Direkt Mesaj'ımıza yanıt alamadık. Tüm talepleriniz  için kullanıcı adınız ile birlikte bize çevrimiçi kanallar aracılığıyla ya da 444 77 11 numaralı çağrı merkezimizden bize ukalaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
9 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Tüketici hakem heyetine başvur.
0 Likes
CANEWAR
Beginner Level 2
Galaxy S
Başvurmam sonucunda ne olur tahminin varmı
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Kesin olarak sonucu ne olacağını bilmiyorum ama büyük bir ihtimal ile bak Tahminimce söylüyorum kesin olarak demiyorum ama bence sen haklı çıkabilirsin
canhub
Active Level 6
Galaxy S
Garantiye gönder ücretsiz bir şekilde yaparlar, tüketici heyete falan gerek yok, soeun olmuş garanti yapar gönderir abartmayın bu kadar. Sonuçta telefonun arızası bu sizin yaptığınız bir şey değil. Ücretsiz tamir yaparlar
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Baska subeye goturun ucretsiz deyisim oluyor ekrani
BURchina
Expert Level 3
Galaxy S
. malesef hayalet ekran her amoled panel türünde olan birsey..ne yazıkki bu sorun panelin yapisinda var ..Huawei dede olur ixomi dede..ama gel gorki samsung arkasında durmuyor urununun degistirmesi lazım ama yapmiyor..bu tip panellerde biraz daha dikkat edilecek akran ışığı fazla acilmayacak ve telefon fazla isindiginda ve ekran ışığı falza acikken oyun oynanmayacak..Burdan (eee ne anlamı kaldı dediğini duyuyorum ama malesef durum bu...samsumgun bu panele bir cozum bulmasi lazim..
Galaxy S
Hakem heyetine şikayet edin.
Galaxy S
Kanka kapsama giriyor aynı sorun bende oldu bedava değiştirdiler başka servise gidin her servis iyi degil
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba CANEWAR,

Talebiniz için iletmiş olduğumuz Direkt Mesaj'ımıza yanıt alamadık. Tüm talepleriniz  için kullanıcı adınız ile birlikte bize çevrimiçi kanallar aracılığıyla ya da 444 77 11 numaralı çağrı merkezimizden bize ukalaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD

0 Likes