cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Hata raporlarına alakasız dönüş?

(Topic created on: 02-11-2022 02:17 PM)
173 Views
Mertcan39
Expert Level 1
Options
Galaxy S
Quick panelden mesajlara yanıt verirken animasyonda takılmalar/hatalar olduğunu yazdım 2 sn lik video attım. Daha detaylı bir video istediler tekrardan video alıp geri dönüş yaptım verdikleri yanıta bakar mısınız? Biz hata raporu oluşturmaya neden vakit ayıralım ki sorunun kaynağını araştırdıkları bile yok.
image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Mertcan39,

Tarafınıza iletilen bilgi, sistem kayıt verilerinizin incelenmesi sonucunda yapılan tespitlerdir. Sorunun devam ettiğini gözlemliyorsanız hata aldığınız uygulamalarla birlikte ya da ekran görüntüleriyle birlikte yeniden hata raporu oluşturmanızı rica ederiz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
zcc
Active Level 8
Galaxy S
Alakasız konuyla alakasiz yanit vermis sanki degilmi hazir cvplardab atiyoar mesela video atmis olmama ragmen video atin diyor yani sinir krizi gecittirier insana saldim artik hata raporu atmıyorum
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy S
Şu samsung yıllardır Müşteri hizmetlerinde fiyasko gerçekten. Windows 11 Dev kullanıcısıyım Keenetic Dev kullanıcısıyım Microsoft a hata raporu gönderdiğim zaman Microsoft mühendisi çözüm önerisi sunup sorunu araştıracağını söylüyor. Ve 3 gün sonra update yayınlayıp bir de geri dönüş yapıyor Samsung ise olaydan haberi yok
zcc
Active Level 8
Galaxy S
Ewt ilgilenmiyor geçiştiriyor genelde ben uzaktan erisim saglandi guya ona ragmen cozulmedi erisimde erisim degil pek birsey yapmadi yani birde hata raporu gondermek ise asla çözüm degil hazir otomatik cvplardab atiyorlar
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Mertcan39,

Tarafınıza iletilen bilgi, sistem kayıt verilerinizin incelenmesi sonucunda yapılan tespitlerdir. Sorunun devam ettiğini gözlemliyorsanız hata aldığınız uygulamalarla birlikte ya da ekran görüntüleriyle birlikte yeniden hata raporu oluşturmanızı rica ederiz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes