iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Hata Raporu Geri Dönüş Yapılmıyor

(Konunun oluşturulma tarihi: 09-30-2022 11:06 AM)
Goro08
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy S

Herkese merhaba. S21 cihazımda kamera ile bir sıkıntı yaşıyordum. Bu konu hakkında Samsung'a hata raporu gönderdim. 1 gün oldu ama hiçbir geri dönüş yapılmadı. 

image

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
MehmetYalcn
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy S

Hata raporlarına geri dönüş yoğunluk ve durumun incelenmesi ya da üst makamlara iletilmesi vs. bağlı olarak iki günle iki ay arasında yapılmaktadır 

Sizin sorununuza gelince kamera lensi kirlenmiş, toz vs den tıkanmış olabilir öncelikle lensi nemli bir bez lens temizleme solüsyonu gibi aparatlarla ile temizleyin Düzelmezse kamera uygulamasının verilerini silin, gerekirse cihazı yedekleri alıp fabrika ayarlarına sıfırlayın Sorun devam ederse burdan destek bölümünden kamera uygulamasını test edin ve hata raporundan gelecek yanıta göre bir Samsung yetkili servisine başvurun 

Size en yakın Samsung yetkili servis için linki inceleyebilirsiniz https://www.samsung.com/tr/support/service-center 

Çözümü orijinal iletide görüntüle

6 Yorum
Berk99
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy S
direk servise gitmeni tavsiye ederim
OZBSRN
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy S
Benimde kaç gün oldu banada yapılmadı maalesef.
Fıratcann
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy S
Max. 3-4 gün içinde dönüş yapılıyor.
Çözüm
MehmetYalcn
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy S

Hata raporlarına geri dönüş yoğunluk ve durumun incelenmesi ya da üst makamlara iletilmesi vs. bağlı olarak iki günle iki ay arasında yapılmaktadır 

Sizin sorununuza gelince kamera lensi kirlenmiş, toz vs den tıkanmış olabilir öncelikle lensi nemli bir bez lens temizleme solüsyonu gibi aparatlarla ile temizleyin Düzelmezse kamera uygulamasının verilerini silin, gerekirse cihazı yedekleri alıp fabrika ayarlarına sıfırlayın Sorun devam ederse burdan destek bölümünden kamera uygulamasını test edin ve hata raporundan gelecek yanıta göre bir Samsung yetkili servisine başvurun 

Size en yakın Samsung yetkili servis için linki inceleyebilirsiniz https://www.samsung.com/tr/support/service-center 

Goro08
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy S
Teşekkür ediyorum
MehmetYalcn
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy S

Rica ederim