cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

[Haber] Galaxy S21 FE çip krizinden oldukça etkilendi😒

(Topic created on: 09-27-2021 11:51 AM)
springflower2008
Active Level 10
Options
Galaxy S
Galaxy S21 FE çip krizinden oldukça etkilendi
 
En son bilgilere göre, şirket şu ana kadar bu yeni akıllı telefonundan yalnızca çok az sayıda üretti. Güvenilir teknoloji analisti Max Jambor’a (@MaxJmb) göre, Samsung bu ay sadece 10.000 adet Galaxy S21 FE üretti.Bu sayı, yakında piyasaya sürülmesi beklenen bir cihaz için çok az olduğunu söylemek gerekir.
 
Sızıntı yapan kişi, telefonun önümüzdeki ay piyasaya sürüleceği söylendiğinden, üretim sayısının bu hafta veya önümüzdeki hafta en kısa sürede artabileceğini söylüyor. Ayrıca seri üretimin genellikle lansmandan 5-6 ay önce başladığını da açıklıyor.Bu nedenle, Galaxy S21FE muhtemelen Ekim ortasına veya sonuna kadar raflarda olacak. Max’e göre, bu akıllı telefon ‘oldukça işe yaramaz’. Bunu, Galaxy Z Flip3 ve Galaxy Z Fold3’ün ‘satışlarda harika’ olduğu ve Galaxy S22 serisinin ‘hemen köşede’ olduğu için söylüyor.
 
Galaxy S21 FE’nin başlangıçta tüm bölgelerde Qualcomm Snapdragon 888 kullandığı bildirildi. Küresel çip sıkıntısı nedeniyle, cihazın yalnızca belirli birkaç pazarda piyasaya sürüleceği söylendi. Ardından Samsung, hem Exynos 2100 hem de Snapdragon 888’i kullanma ve cihazı daha fazla pazarda piyasaya sürme planlarını değiştirdi .
 
Samsung henüz Galaxy S21 FE için bir lansman etkinliği planlamadı, ancak bu telefonla ilgili her şey çoktan ortaya çıkmış durumda
 
Yine ve yine çip krizi😒
4 Comments
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy S
Geç kaldın sankiScreenshot_20210927-113241_Samsung Internet.png
Galaxy S
Yalan söylüyorsun???!!! İptal edilmiş olamaz
SAMmembers
Active Level 9
Galaxy S
Hazır kriz varken her yere Snapdragon 888'le yollasalar olmaz zaten. Güney kore'deki kullanıcı telefonu Snapdragon 888'le alıyor. Telefonu Türkiye'ye hem Snapdragon 888'lisini hem de Exynoslusunu getirin bakalım Exynoslu çöplerden kaç tanesini satacaksınız ??
0 Likes
Galaxy S
Bak kardeşim exynoss çöp felan değil evet bazı sorunları var ama Samsung o sorunları düzeltmek için uğraşıyor, ve her sorun exynoss yüzünden olamaz, ya batarya ya Anakart ya da yazılımsal her şeyden kaynaklanabilir, anlamıyorsun bizi exynoss çöp değil lütfen şunu aklından çıkart.